Wpis z mikrobloga

Wpadł mi przez szyberdach paszport jakiegoś Uzbekistańczyka na wyjeździe z centrum handlowego :D Widocznie zostawił go przypadkiem na dachu i na zakręcie wśliznął się do środka. Niezły mindfuck znaleźć nagle takie coś w samochodzie xD Ale do rzeczy... Znalazłem gościa na facebooku, wygląda jak na zdjęciu z paszportu, ma 120 znajomych i kilka zdjęć. Problem w tym że od dwóch dni nie odpisuje... Ma zdjęcia ze znajomymi i po 2-3 lajki pod nimi, napisałem do oznaczonych osób na jego zdjęciu i ludzi którzy je polubili (łącznie 6 osób) Wszyscy mają po 60- 120 znajomych i znikomą aktywność na facebooku. Nikt nie odpisuje :/ Nawet nie zmienił się status wiadomości na dostarczone. Mam jego paszport, kartę pobytu, polską kartę debetową banku Millenium i jakąś wizytówkę warsztatu samochodowego ze Starogardu Gdańskiego. Macie jakiś pomysł jak do niego dotrzeć? Uzbekistańczycy używają jakiegoś swojego popularnego social media? Z tego co przeczytałem w internecie jak odniosę paszport na policję to go zablokują, więc Akhad może mieć problem z powrotem do domu?

Tiempo - Wpadł mi przez szyberdach paszport jakiegoś Uzbekistańczyka na wyjeździe z c...

źródło: comment_I8JvkO0m3Val9oAuxAUki7VkdLICA6hZ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Tiempo: z powrotem do domu raczej nie będzie miał problemu. Zdalszym pobytem w PL już jednak tak.
Super, że się tak angażujesz i myślisz. Jak ja na Teneryfie zgubiłam dokumenty, to... ktoś odesłał je na mój adres z dowodu do PL. Spoko, tylko potrzebowałam go, żeby wrócić do Niemiec i łatwiej by było zaniesc go do lokalnego konsulatu/na policje, skąd mogłabym go odebrać przed lotem...
  • Odpowiedz
@Tiempo bank to chyba najlepsza opcja, gdy ja znalazłam dokumenty pewnej Pani, zadzwoniłam do banku, który wydał kartę i praktycznie od razu nas skontaktowali (podali Pani mój numer telefonu), godzinę później oddałam jej wszystko osobiście i dostałam bukiecik polnych kwiatków, bo Pani zarabiała w tej sposób na życie, to było super słodkie ()
  • Odpowiedz
@zupacebulowa: Jestem po rozmowie z konsultantem banku, niestety nie mógł mi podać numeru telefonu właściciela karty, ale za moją zgodą skontaktuje się z nim i przekaże kontakt do mnie.
  • Odpowiedz