Wpis z mikrobloga

Mirki komputer mi zwolnił i to tak sowicie, wszystko działa normalnie mogę przeglądać strony grać w gry ale ale dużo wolniej niż wcześniej. Tam gdzie było kiedyś 300 klatek przy rozdzielczości 1280/720 z pełnymi detalami mam teraz 80 do 150. Zrobiłem formata i dalej to samo, myślałem że może zasilacz bo był stary i z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to nie on. Zrobiłem jakiś test intela na procesor i niby go zaliczył. Nie mam żadnych artefaktów z karty graficznej komputer normalnie się odpala tyle tylko że czasami zamiast zamknąć się uruchamia się ponownie.Gdzie szukać przyczyny bo szczerze nie mam pojęcia nigdy czegoś takiego nie miałem zawsze jak się psuło to na amen i wiadomo było co wymienić a teraz nie.
Gigabyte Technology Co., Ltd. B85M-D3H
Intel® Core™ i5-4670 CPU @ 3.40GHz
asus GeForce GTX 660
KINGSTON SV300S37A120G
16 gb ram 2X4Gb i 1x 8Gb wiem że to nie ze sztuką ale jak dotąd działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Windors 10 x64
Zasilacz Chieftec GDP-650C
#pc
  • 17
@krystian87: --- IPDT64 - Revision: 4.1.3.35
--- IPDT64 - Start Time: 16.08.2019 23:52:02

----------------------------------------------
-- Testing
----------------------------------------------
CPU 1 - Genuine Intel - Pass.
CPU 1 - BrandString - Pass.
CPU 1 - Cache - Pass.
CPU 1 - MMXSSE - Pass.
CPU 1 - IMC - Pass.
CPU 1 - Prime Number - Pass.
CPU 1 - Floating Point - Pass.
CPU 1 - Math - Pass.
CPU 1 -
@Invisible22: chwile mi to zajmie bo nie używałem nigdy tego programu ale niedługo wrzucę. Mogę tak na szybko ci powiedzieć co widzę w tychj tabelkach przy odpalonym cs go to temperatury wahają się w tabeli minimum od 36 do 67 stopni a w maximum od 43 do 69 jeśli chodzi o procesor oczywiście o ile dobrze patrze.
@krystian87: Sprawdź, czy Ci się nie odpala jakaś koparka do bitcoinów w tle. Jeżeli instalowałeś jakieś piraty to one niestety tak czasem mają, że razem z grą odpala się koparka, która srogo żre FPSy z grafiki. Zazwyczaj da się to znaleźć w procesach i zamordować. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba, że Ci to absolutnie we wszystkich grach tak zwalnia, wtedy to już może trzeba by pomyśleć o