Wpis z mikrobloga

Tak jest, #!$%@?. Decyzją mirków dziś będzie pite. Cztery majestatyczne rogacze zostały zakupione i przetransportowane z półki sklepowej do mojej piwnicy. Oczywiście nie obyło się to bez minięcia grupy normictwa oskarków i julek, dwóch żuli pod sklepem i typowej karyny przy kasie ze swoim sebą. Wszystko to przy wyprawie na całe 100 metrów. Ale nieważne, mam nadzieje, że się zresetuje chociaż na chwile. Spędze sobie wieczór pijąc piwo sam w domu i czytając tag. Liczę na dobry kontent jak do tej pory.
#przegryw #pijzwykopem
G.....r - Tak jest, #!$%@?. Decyzją mirków dziś będzie pite. Cztery majestatyczne rog...

źródło: comment_lbpYETWm5TZLJajcbEJOf8it4uN2YDsc.jpg

Pobierz
  • 11
@pavlovs_dog: MPK wersja mała? Moja to MPK249. Nie że się chwalę, bo szczerze, to bym jej teraz nie kupił. Zmarnowałem hajs można powiedzieć, bo nie wykorzystuje jej w 100%. Właściwie, to na chwilę obecną kupiłbym samą klawiature MIDI 4-oktawowe, bez suwaków i pokręteł i padów. Perkusje idzie wyklikać na klawiszach. Melodie to samo. Próbowałem się przyzwyczaić, ale nadal używam myszki do kręcenia w mikserze DAW, czy pluginach ( ͡° ͜