Wpis z mikrobloga

Heeej, póki co coś słabo wygląda to zamówienie z takeit2day. Perfumy zamówione, 8 sierpnia, do dziś ani widu, ani słychu wysyłki, w sensie brak jakichkolwiek informacji. Wysłane 4 maile do supportu, 3 razy taka sama odpowiedź, słowo w słowo. Na 4 wiadomość jeszcze nie zdążyli odpowiedzieć. Także kto wie czy Rasasi La Yuqawam i Tobacco Blaze raczej do mnie nie przyjdą....

#perfumy #rasasi
  • 6
@docentkarwinski: Na chwilę obecną nic a nic. Trafiłem sklepy jakieś arabskie, ale one tylko wysyłają do kilku krajów, oczywiście arabskich. Szkoda bo ceny były fajne, takie jak w Polsce wcześniej.
@Minishcap: Tak, ja wiem, tylko te odpowiedzi przez support, a bardziej przez bota ciut potrafią przestraszyć, ale nadal jestem dobrej myśli
@kret_w_granulkach: Jak mam być szczery to wyszło ostatecznie podobnie z cenami jak w Polsce, ale czego to się
@Minishcap: Wieesz, mi nie chodzi o to że mam czekać długo. Tylko o brak jakiegokolwiek ruchu z zamówieniem. Owszem, też dlatego tutaj wcześniej zapytałem o ten sklep i ciut poczytałem. Spodziewam się długiego czasu oczekiwania, w końcu nikt nie powiedział że z Indii mi przyjdzie z dnia na dzień :)
Aczkolwiek o każdych zmianach statusu i tak będę tutaj informować, więc czekamy w dalszym ciągu