Wpis z mikrobloga

Ojoj prawacy patrzcie, w badaniu z tego roku potwierdzono powiązanie pomiędzy homofobią i brakiem inteligencji xD
No ale was to na pewno nie dotyczy no bo przecież homofobia nie istnieje, tak to sobie tłumaczcie haha :D

https://www.metroweekly.com/2018/06/study-finds-link-between-homophobia-and-lack-of-intelligence/

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkatoli #4konserwy #neuropa #lgbt #homoseksualizm #bekazlewactwa
  • 57
@Scaab: tradycyjnie już korelacja to nie związek przyczynowo skutkowy. Inna sprawa jest taka, że badanie "homofobiczności" jest bardzo słabe, bo zawiera w sobie wszystko - od ludzi spod znaku "#!$%@?ć pedałów" do ludzi, którzy wiedzą, że homoseksualiści to grupa podwyższonego ryzyka jeśli chodzi o nosicieli HIV.

No i tradycyjnie - zero liczb, czyli nie wiemy czy różnica jest pomijalnie mała czy też duża.
do ludzi, którzy wiedzą, że homoseksualiści to grupa podwyższonego ryzyka jeśli chodzi o nosicieli HIV.


@angor86: Też wiem i co? Problemem są ludzie, którzy uważają że jest to jakaś istotna przesłanka do blokowania praw WSZYSTKIM lgbt.

Tym bardziej, że ci ruchający się na prawo i lewo związków partnerskich nie potrzebują. Czyli taki prawak wielce gardzący gejami nosicielami HIV-u działa na szkodę tych, którzy tworzą związek i uprawiają seks z jedną osobą.
@Scaab: Nawet w Polsce to widać, z badań CBOS na temat postaw wobec gejów i lesbijek:

Niechęć częściej niż w pozostałych grupach występuje wśród osób powyżej 65. roku życia,z wykształceniem zasadniczym zawodowym oraz podstawowym i gimnazjalnym, wśród robotników niewykwalifikowanych, rolników, bezrobotnych, emerytów i rencistów oraz pracujących w prywatnym gospodarstwie rolnym. Deklarowaną niechęć istotnie różnicują dochody badanych – wśród osób, których dochód na członka gospodarstwa domowego nie przekracza 1300 zł, postawy
to ma znaczenie przy np. przy oddawaniu krwi, osoby z grupy podwyższonego ryzyka są traktowane inaczej niż ludzie spoza nich


@angor86: No i co w związku z tym? Należy w takim razie odpowiednio traktować krew od takich osób. xD

Nie wiem co to ma do rzeczy, jeśli chodzi o debatę nad prawami lgbt i o homofobię.

Reszta postu to odpowiedź na pytanie które sobie sam zadajesz więc ignoruję.

Reszta postu jest
warszawskim środowiskiem LGBT,


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: nie wiem co to jest "środowisko LGBT" . to całkiem śmieszne, że heterycy używają pojęcia które jest żywcem wzięte z portali randkowych gdzie żonaci 50 letni Janusze są spoza środowiska. Nie ma czegoś takiego jak "środowisko LGBT" może kiedyś było ale

chodziłeś do Toro, do Glamu albo do Galerii


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Tylko stare dziady łażą po klubach. I Glam i Galeria nie ma akurat z tym nic
to, że osoba z grupy podwyższonego ryzyka - do której z automatu należą wszyscy homoseksualiści - może nie mieć prawa oddać krwi komuś bliskiemu ze względu na swoją orientację seksualną.


@angor86: Po raz kolejny. Co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dyskusję o homofobii i prawach lgbt? Dlaczego zacząłeś ten temat?

Bo mam wrażenie, że chodzi tu tylko o to aby obrzucić drugą stronę gównem.

ze względu na swoją orientację
@Kjedne: ogólnie to statystyki z całego świata zachodniego dowodzą tego, że homoseksualiści dużo częściej zarażają się HIV niż heteroseksualiści i swoje twierdzenie oparłem na danych znanych mi z USA i UK. Ale na wiki:

In 2013, around 10,500 people are living with diagnosed HIV in NSW. The NSW Ministry of Health reported that 357 new cases of HIV infection were recorded in NSW in 2013 (compared with 409 new cases in
@CzajnikZniszczenia:

Po raz kolejny. Co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dyskusję o homofobii i prawach lgbt? Dlaczego zacząłeś ten temat?


Chodziło mi o to, że jako "homofobów" zalicza się ludzi zarówno tych, którzy by gejów wieszali ale na lesbijki to se by hehe popatrzyli, jak i tych którzy mają wiedzę na temat społeczności HIV i wrzuca się ich do jednego worka.

Bo mam wrażenie, że chodzi tu tylko o
@Kjedne:

to nadal nie jest cały świat. jakie ma w ogóle znaczenie USA i UK.


Podałem ci statystykę z Australii, którą oczywiście zignorowałeś.

WHO mówi o MSM a to WHO jest od ustalania standardów a nie anon na wykopie


Jeszcze raz - piszemy o tym, że osoba, która odpowie "nie" na pytanie z ankiety może być:
- osobą, która chce wieszać pedałów
lub też:
- osobą, która nie zgadza się z
jak i tych którzy mają wiedzę na temat społeczności HIV i wrzuca się ich do jednego worka.


@angor86: Kto wrzuca? Jakie "wrzuca się"? Coraz bardziej brzmisz jakbyś walczył z czymś co sobie wymyśliłeś.

W takim razie jesteś przewrażliwiony skoro fakty ciebie drażnią.

Manipulujesz.
Sam powiedziałem, że o tym wiem.

Drażni mnie przedstawianie tego faktu jako kontrargument dla legalizacji związków partnerskich chociażby.
@CzajnikZniszczenia:

Kto wrzuca? Jakie "wrzuca się"? Coraz bardziej brzmisz jakbyś walczył z czymś co sobie wymyśliłeś.


Odpowiedź na pytanie z ankiety z artykułu OPa.

Manipulujesz. Sam powiedziałem, że o tym wiem.


No to drażni cię, kiedy ktoś wspomina o faktach. Takich, o których wiesz.

Drażni mnie przedstawianie tego faktu jako kontrargument dla legalizacji związków partnerskich chociażby.


No to masz już zwidy bo w tym wątku w żaden sposób nie wypowiadałem się
No to drażni cię, kiedy ktoś wspomina o faktach. Takich, o których wiesz.


@angor86: Widzę, że dyskutujesz z osobą, którą sobie sam wymyśliłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to masz już zwidy bo w tym wątku w żaden sposób nie wypowiadałem się ani o związkach partnerskich,

Widzę, że dyskutujesz z osobą, którą sobie sam wymyśliłeś. x2

No nie wypowiadałeś się. Wyjaśnij mi więc w jakim celu przytaczasz
@Scaab: Ummm, bardzo poczytne i wiarygodne źródełko

Metro Weekly has been a central part of Washington, DC’s gay and lesbian community since May 1994, and is now the largest and longest-running LGBTQ publication and website in the region. The print edition is published every Thursday and copies can be picked up for free at hundreds of distribution points.

Metro Weekly is a glossy magazine read by more than 45,000 people in
@CzajnikZniszczenia:

Wyjaśnij mi więc w jakim celu przytaczasz ten fakt.


Wyjaśniałem to już dwa razy.
Wypowiadałem się na temat badania z linku od OPa, które moim zdaniem jest słabe. Dodatkowo - a w sumie to nawet dużo ważniejsze - nie podano w artykule żadnych liczb, co w badaniach statystycznych jest niesłychanie ważne.

Dobra, widzę że to nie ma sensu. Manipulujesz moimi wypowiedziami, dopisujesz coś czego nie powiedziałem.


Wstaw konkretne przykłady manipulacji.
Badanie potwierdzające coś oczywistego. Każdy ogarnięty już to dawno wiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzajnikZniszczenia: Więc nie warto testować hipotezy?
W #!$%@? rzeczy nie jest prawdziwych, mimo że wszyscy coś wiedzą od dawna, że tak już jest i #!$%@?.
To już sobie sam dopowiedziałeś.


@CzajnikZniszczenia: Bo to było retoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

> Akurat ta hipoteza była już wielokrotnie weryfikowana przez najróżniejsze badania i w każdym wychodziło to samo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzajnikZniszczenia: tak? to obczaj, że ja ostatnio czytałem badanie, gdzie goście przyznali, że testowali wielokrotnie u szympansów szansę istnienia teorii umysłów i też zarówno im, jak i
No i czego to niby dowodzi ?

Durnych statystycznych korelacji są tysiące.


@facetwsieci: Wiesz nie będę cię mocno rugał, bo ceni się, że zdajesz sobie sprawę o problemie korelacji oraz przyczynowości, ale kurde... weź ogarnij, że tutaj kwestia nie tyczy się wcale przyczyny, bo nie o to w tym chodzi, czy małe IQ spowodowało tamto, czy tamto to (...e?) - w ogóle przyczynowość tutaj chyba sensu nie ma żadnego (?). Ale
@facetwsieci: ty w sumie przyszła mi jeszcze taka opcja do głowy, że może być po prostu well known, że wynik jednego dotyczy pewnej genetycznej zdolności wrodzonej poziomu IQ, a wynik drugiego dotyczy prejustice, które też jest np. well known, że tworzy się dopiero lata później na kanwie społeczeństwa, więc może być tylko w jednym kierunku
trzeba by prace obczaić to siadaj czytaj i im tam obal, powiedz, że może i oni
@CzajnikZniszczenia: hahah no już będę #!$%@? jakiś zwolenników czy przeciwników za jakąś opcją słuchał co oni sądzą xD oni to mogą dupke skleić i czekać na wyniki przygotowane na bazie metod naukowych

sorry, no ale wiesz o co mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyna opcja jest taka, że przeciwnicy lgbt tak naprawdę kłamią.


@CzajnikZniszczenia: manipulacyjne troche ciut w ciut co ( ͡° ͜ʖ
@carbyne: Aha czyli trzeba metod naukowych, żeby stwierdzić że przeciwnikami są starzy, niewykształceni i ze wsi? Wystarczy tych ludzi o to zapytać. Tak bardzo studiujesz metodologię naukową że już chyba się oderwałeś od rzeczywistości.

Każde badania socjologiczne wyglądają podobnie. Żeby stwierdzić, że debil jest homofobem najpierw go trzeba o to zapytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzajnikZniszczenia: proszę lepiej żebyś żarcił, bo nie znajdę dla ciebie odp sorry

Aha czyli trzeba metod naukowych, żeby stwierdzić że przeciwnikami są starzy, niewykształceni i ze wsi? Wystarczy tych ludzi o to zapytać.


Weź się przeczytaj 5 razy i powiedz mi jak to ogarniesz dla setek lub tysięcy osób. Zapytasz tak? A potem POOF i masz wynik
Tak bardzo studiujesz metodologię naukową że już chyba się oderwałeś od rzeczywistości.


@CzajnikZniszczenia: Skromności troszeczkę naprawdę ciut trochę więcej, bo to nie jest łatwe, żeby tak to zrobić, żeby wyniki były ważne, weryfikowalne, powtarzalne i akceptowalne.
@CzajnikZniszczenia: w sumie zostawi mi tu później jeszcze jedną odp, bo coś mi nie daje spokoju xD
- ja mowie że skromności, bo to NIE JEST WCALE ŁATWE
- i ty mi na to, że ukazuje swoją IGNORANCJĘ? że ignoruję łatwość badań naukowych? xD że byle dureń se zrobić może bo zapyta kogoś tam? xD jakbyś to mógł rozwinąć
@CzajnikZniszczenia: z jednym butem na nodze, żeby ci jeszcze zagrać na nosie bo czuję, że to może być złoto

IGNORACJA ŁATWOŚCI... no dobre dobre
już widzę te egzaminy ustne u prof na uczelniach
student dostaje pytanie i #!$%@? pół h wszystko od A do Z
a prof na to: Te Panie Student czemu Pan tak kominujesz jak koń pod góre? PRZECIEŻ TO JEST ŁATWE.
ja panu bdb wpisałem po minucie a