Wpis z mikrobloga

@Artur_Cyra: Właściwie tak, parametry te same. Samsung UI wygląda i działa super więc to jaki to jest model nie ma właściwie znaczenia na ich pracę. Mam S8 i pracuje do dziś perfekcyjnie. Różnice względem nowych są tak niewielkie że nadal nie widzę powodów do wymiany.

Przykładowo S9 to tylko inne ułożenie czytnika linii papilarnych z tyłu i potencjalne aktualizacja do Android Q. S10 owszem inne wyświetlacze ale oprócz tego różnic wyraźnych
  • Odpowiedz
@Artur_Cyra: A właśnie - przed S8 miałem Sony i strasznie podobał mi się Sony sprzętowo, jakość dźwięku perfekcyjna i nie do przebicia przez nic innego. Na Samsungu to jedyna różnica w dół jaką wyczułem, właśnie nie aż taki dźwięk jak jednak w Sony.

Ale Sony nigdy w życiu już nie zaufam po tym jakie mają podejście do wsparcia softwareowego swojego własnego sprzętu! I tego jak to od początku jest wypuszczane z
  • Odpowiedz
@Artur_Cyra: Nie orientuje sie w Motorolach ale chyba też mają Android One więc problem z głowy jeśli chodzi o aktualizacje. Ale przyznam że Samsung One UI mi sie mega podoba i to też jeden z tych względów dla których moimi kolejnymi telefonami też będą Samsungi :> Planuję wręcz w najbliższych miesiącach Galaxy Tab S4 albo S5e :D
  • Odpowiedz
@Saeglopur: nie wszystkie Motorole są w programie Android One. Seria Moto G7 nie jest i aktualizacje przychodzą tam jak przychodzą - mają jedynie jedną dużą aktualizacje, a reszta to poprawki zabezpieczeń teoretycznie co kwartał. Teoretycznie, bo moja G7 Power dostała pierwszą aktualizację 29 lipca (z czerwcowymi poprawkami zabezpieczeń), a telefonu używam od 19.02 i do tego czasu były poprawki z grudnia 2018 (czyli dostałem dwa kwartały z poślizgiem). Za to One
d.....a - @Saeglopur: nie wszystkie Motorole są w programie Android One. Seria Moto G...

źródło: comment_w92Ok7UVUsCvX8cMLvpiPcZMPbNJx92F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
znalazłem co chciałem, proszę bardzo - stanowisko polskiego oddziału Sony


@dajpandolara: Niestety w życiu mu nie zaufam i właśnie o to chodzi. Byle aktualizacja do 7.0 w XA nigdy nie doszła do skutku. W XZtkach identyczne historie. W dodatku tak jak wspominałem soft od początku tak niedopracowany że to nie powinno być dopuszczone do sprzedaży.

Głupi byłem że próbowałem ponownie z Sony (wzornictwo mi się zawsze podobało) bo lata wcześniej laptopa
  • Odpowiedz
@Saeglopur: mogliby się trochę nauczyć od Samsunga, który teraz nawet w niskiej półce daje dwie duże aktualizacje. Tak zaktualizowali serię J 2017, która debiutowała z 7.0. Kiedyś takie wsparcie w budżetowcach Samsunga było abstrakcją - dostawały albo jedną aktualizację albo w ogóle były pomijane. J4+ z słabymi podzespołami otrzymał Pie, a debiutował z 8.1. Nie zdziwię się jak dostanie też Q po jakimś czasie.
  • Odpowiedz
@dajpandolara: Ja zawsze byłem uprzedzony do Samsunga


tak samo jak z resztą do Androida dawniej. Ale od kiedy zaczęły na mnie robić wrażenie z Edge a później S8 z masą rewelacyjnych rozwiązań to stwierdziłem że spróbuję. I teraz wow! Z Samsung One UI już całkiem!

Kupiłem mojemu ojcu J4+ bo ma 6 calowy wyświetlacz więc duży, bateria też no i WiFi Calling co było głównym powodem. Też rewelacja że prawie wszystkie
  • Odpowiedz