Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirki nie wiem co robić
Pracuję w takiej małej firmie przy komputerach, takie duperele małe w sumie. Często robię nadgodziny, tak jest też dzisiaj, ale w sumie znudziło mi się klepanie tych tabelek, to zacząłem przeglądać internet i kliknąłem przypadkiem w jakieś napalone mamuśki w mojej okolicy, wyskoczyły jakieś dziwne obrazki i zamknąłem. To było jakąś godzinę temu. Dosłownie 3 minuty temu (jak to piszę to jest 21:40) na cały regulator głośniki zaczęły grać barkę i na ekranie pojawił się papież. Wszystko jest zablokowane. Jak tylko próbuję coś zrobić, to pojawia się więcej papieży i jakieś napisy GMD. Nie wiem czy przypadkiem nie ściągnąłem jakiegoś wirusa. Ja #!$%@?, jutro ma przyjść szef do pracy ze swoim nowo zatrudnionym synem a tutaj takie rzeczy. Różowe przestraszone, że to one naściągały wirusów, bo na fb siedzą, ja też obsrany przez te mamuśki gorące, nie wiem co mam zrobić. Da się to jakoś szybko odkręcić? Mam czas do 23, później wracam na chatę. Jak szef jutro zobaczy co się #!$%@?ło, to nam wszystkim nogi z dupy powyrywa. Jest tylko taki jeden ogarnięty koleś w firmie, co by to na pewno umiał naprawić, ale dziś wyszedł wcześniej i coś taki #!$%@? był, więc chyba nie pomoże, chyba że jutro przyjdzie trochę wcześniej do roboty. Ja #!$%@?, trzymajcie kciuki, Miraski, żeby jutro nie było armagedonu
#zalesie #heheszki #pdk #informatyka
  • 2