Wpis z mikrobloga

Witam rowerowych swirow, chcialbym juz ostatni raz prosic o porade. Mianowicie kupuje na dniach rower, model jaki wybralem to #kands crossline 1100. Koła juz wiem ze biore 28' ale nie moge sie zdecydowac na rame. Przy wzroscie 181cm brać 19' czy 21'? Jedni pisza ze 21' jest dla 180+ a 19' ponizej, drudzy pisza ze 19' jest nawet za duza dla kogos o wzroscie 185cm. Prosilbym o porade bo bedzie to moj pierwszy samodzielnie kupiony rower i ponowne rozpoczecie przygody z jazda na #rower . Przesiadam sie z rowerka ktory dostalem na komunie, rama 15.5' (xD) opony 23' i na nim juz mialem dosc i sie troche zniechecilem a bylo to jedno z moich ulubionych zajec w wolnym czasie.
#rowery #kolarstwo #cross #zakupy
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poopiesh: co prawda ja kupowałem Unibike, ale przy wzroście 182 wybrałem 21 cali. Mniejsza rama dla mnie jest fajniejsza w teren, na szosie i szutrach 21 cali jest dla mnie idealne. 19 była dla mnie też ok ale jak wsiadłem na 21 to lepiej czułem rower. Na odległość wybór ciężki, ale pewnie jaki byś nie wybrał to bez porównania i tak stwierdzisz że jest ok ;)
  • Odpowiedz