Wpis z mikrobloga

Chodzi ktoś do Fitness 24 Seven w Galaktyce na ul. Ślężnej we #wroclaw ? Jakieś opinie? Zależy mi głównie na wolnych ciężarach i trochę przestrzeni. Słyszałem od kilku osób, że płatności to niekiedy schodzą po 2 x za miesiąc i ciężko wyprostować. Ktoś potwierdzi, zaprzeczy ? :-)
  • 10
@AlNeri:

Słyszałem od kilku osób, że płatności to niekiedy schodzą po 2 x za miesiąc i ciężko wyprostować. Ktoś potwierdzi, zaprzeczy ? :-)

była taka jedna sytuacja, mieli coś z systemem, nawet pisali sami na necie. Nie wiem czemu mi nie pobrało wtedy ale przez ponad trzy lata comiesięcznych płatności problemów nie miałem.

Co do wolnych przestrzeni i ciężarów to możesz wejść i obejrzeć, oprowadzą, pokażą a później darmowy jeden dzień
@jos: Dzięki wielkie. Z tym wejściem to wiem ale akurat godziny pracy recepcji są tak ustawione, że będę na styk, więc nie mam nawet jak poćwiczyć na próbę czy obejść. Po prostu kupię karnet i na drugi dzień na spokojnie sobie już pójdę sam po 21.00 bo tak mi najłatwiej odpowiada.
btw. grabiszyńska czy slęzna lepsza wg Ciebie ?
@ravaq123: wszystko zależy i tak od godzin, staram się chodzić w okolicy 14 i jest wtedy spoko, czasem bywa, że jestem przez chwilę sam. Dlatego się właśnie tak staram się chodzić bo w okolicach 17-18 już jest tłok.

@AlNeri: na Grabiszyńskiej jednak jest więcej miejsca ale musiałem się przyzwyczajać do twardych ławek. Nautilusy są na Grabiszyńskiej a na Ślężnej Matrixy.
@jos: Wracam z tematem :-) Na Ślężnej zamknęli F24seven. Chciałem iść do tego Rio Top Gym na Grabiszyńskiej ale widzę, że przyjmują teraz osoby z multisportem. Czy ilość osób i ruch się drastycznie zwiększył ostatnio na tej siłce ?
@AlNeri: Przepisałem się z F24 do tego RTG i mam wrażenie, że jest więcej ludzi, szczególnie, że teraz strefa z wolnymi została zagęszczona do jednej sali razem z maszynami a w sali gdzie do tej pory były maszyny postawili oktagon do bicia sie i to przyciągnęło dodatkowe osoby a było to jeszcze przed multisportem.
@jos: Dzięki kolego za info. Tak myślałem bo z tego co widzę to trenuje tam też klub BJJ czy coś podobnego. A została może strefa dla kobiet ? Bo moja różowa woli w samotności pomować bicka :-)