Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, po kilku miesiącach odstawienia w końcu znajdę trochę czasu na gierki Paradoxu.
Jako, że w CK2 nie osiągnąłem nigdy wysokiego poziomu znajomości mechanik gry to mam do was pytanka.
Czy duchowni w tej grze, w tym sam Papa, mogą być tak zepsutymi postaciami jak np. Abp. Mordowicz w Klerze? XD
Warto kupować Horselords, jak wygląda ścieżka rozwoju plemionami nomadzkimi, czy jest coś więcej poza jednym wielkim podbojem świata mongolską hordą?

Pozdro i z fartem! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#paradox #ck2 #eu4 #hoi4
I.....h - Czołem Mireczki, po kilku miesiącach odstawienia w końcu znajdę trochę czas...

źródło: comment_NhtjkuD6Aeq5z77QPVygRRHl7gFHIVuB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Inszallah: jak dużo będziesz grał na wschodzie to kup i horse lords i jade dragon, a jak tak średnio to tylko horse lords, dodaje jedwabny szlak i można dużo szekli zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inszallah: kup horse lords, reaper's due, monks and mystics, charlemagne i ewentualnie jak cię jeszcze stać to holy fury, na bazarku łowców gier są teraz kody za grosze dosłownie
  • Odpowiedz
  • 0
@Sorines zapomniałem o The Republic, a tak to chciałem kupić wszystkie, wątpliwości mam jedynie przy Charlemagne i Holy Fury.
Nie chciałbym też żeby z CK2 zrobił mi się dynastyczny Warhammer xD
A łowcy gier to protip, dzięki!
  • Odpowiedz
@Inszallah: Horse Lords dodaje jedwabny szlak i trybuty, czyli że dostajesz połowę hajsu od gościa, Reaper's Due epidemie i mnóstwo nowych iwentów, Monks and Mystics sekretne zakony, bardzo op, Charlemagne imo najważniejsze w dużych imperiach (dostajesz viceroyalties, czyli dajesz tytuł ziomkowi i jak umiera to dostajesz go z powrotem) i możesz customowe państwa robić, Holy Fury przerabia krucjaty i dodaje customizowanie religii pogańskich
  • Odpowiedz
@Inszallah: tylko za każde viceroyalty twoi wasale powyżej duke'ów dostają -2 opinii, także jak się na to decydujesz to wszyscy/większość wasalów musi być viceroyami
  • Odpowiedz