Wpis z mikrobloga

@Bruteno1 No tak ale mi chodzi o cala tradycje żużlową Ostrowa od 1947 do 2009 było Kmo które upadlo z zadluzenia tak na prawde to Tz Ostrovia to Kmo na ich licencji bo przeciez gdyby nie Kmo to zuzlu w Ostrowie by nie bylo dlatego denerwuje mnie to gadanie o beniaminku. Wedlug mnie jednym slowem czy to beniaminek: Niby tak ale #!$%@? nie do konca. Ponad to wierze ze Kmo kiedys wroci
@HansLanda88 Wina prezesow ktorzy zawsze chcieli jak najwiecej nachapac dla siebie i ktorzy stawiali swoje interesy ponad dobro klubu najgorszy byl grubas Wodniczak za jego czasow Ostrovia awansowala do Ekstraligi ale doprowadzil do bankructwa Ostrovia Oczywiscie niewystartowala i doszlo do rocznej przerwy zuzlu w Ostrowie Dodatkowo zwyyzwal Marka Cieslaka za piwko po meczu. Wczesniejsi prezesi tak nakradli ze zniszczyli szanse na Arene Ostrow i tak po dzis Dzień jest trybuna główna tylko
@HansLanda88: Prawda, ale musimy sobie powiedzieć, że przez tych kilka lat do eligi przez zielony stolik weszły trzy drużyny - Grudziądz, Rybnik, Częstochowa.

A wszystko (prawie) kosztem biednego dzisiaj Lokomotivu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zArteq:
Hm a w ogóle ile klubów obecnie nie jest po operacji "odcięcia" długów i ciągnie jako jeden podmiot prawny od początku?

1. KS Unia Leszno
2. KS Stal Gorzów
3. KS Toruń
4. PSŻ Poznań (ok były inne kluby w mieście, ale to była reaktywacja po latach, a nie oddłużenie)
5. Lokomotiv (?)

Chyba cała reszta miała już przynajmniej jeden dodatkowy "teżet"/"każet" w swojej historii?