Wpis z mikrobloga

@movsd Rozumiem, że próbowałeś wyśmiać tego konkretnego księdza a nie katolików? Nie na to chciałem zwrócić twoją uwagę. 2 najbardziej skrajnie różne ideologie mogą mieć nawet wiele elementów wspólnych:

Kapitalistyczni liberałowie którzy są za brakiem interwencji państwa na rynku i są przeciwni jakiemukolwiek socjalizmowi poza organizacjami charytatywnymi.

Społeczni liberałowie którzy są za rozwiniętym socjalizmem, za interwencjonizmem, może nawet za centralnie sterowaną gospodarką.

Obie grupy wierzą w niezbywalne prawa człowieka WiEnc tO JeST
@Aldarith Dobrze więc jak nie ten przykład bo czepiasz się, że nie wszyscy lgbt tak uważają to inny:
lgbt podobnie jak staliniści są za równouprawnieniem kobiet więc lgbt chcą mordować miliony ludzi za to, że urodzili się w klasie średniej

Bez sensu? To patrz mój długi komentarz nieco wyżej gdzie wyjaśniam o co chodzi
@movsd: uuu szaro białe zdjęcie z obozu koncentracyjnego, groza ;( no ale jeszcze nie słyszałem o katolickich obozach zagłady dla gejów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a po drugie primo to zgodzę się że zabijanie nigdy nie jest rozwiązaniem, ale ta propagandowa fala akceptacji wszystkich płciowych dewiacji sama staje się totalitarna! Zobacz co się stało gdy biskup powiedział coś przeciwnego narracji przyjętej przez ogólną poprawność polityczną. Przecież te
@Tropiciel_winek_za_5zl:

propagandowa fala akceptacji wszystkich płciowych dewiacji sama staje się totalitarna

Nie widzę nic totalitarnego w akceptacji innej orientacji seksualnej. Represjonowanie innych (poprzez nazywanie zarazą) zaś zawsze było podstawą ideologii totalitarnych.
Wiesz, gdyby kościół był silniejszy to zaczął by ustawiać życie również tym hetero i nawet kondomów w kiosku byś nie kupił, bo to "grzech".
@movsd: hah, no tak najlepiej obrócić moje argumenty przeciw mnie xD weźcie się chociaż trochę wysilcie.
Jakie represjonowanie? Przez nazwanie zarazą? To jak ktoś Ci narobi na wycieraczkę i ty powiesz że nie chcesz żeby ktoś tak robił, to według Ciebie jest represjonowaniem osób załatwiających się? To może nazywając szkolnego mięśniaka, który znęca się nad słabszymi, dręczycielem jest dyskryminacją osób trenujących na siłowni? Taka jest twoja logika.
A po drugie primo
@movsd No faktycznie nowina! Wiesz, że w szkołach na historii uczą o tych różowych trójkątach? Nie mam pewności, albo w liceum, albo w gimnazjum jest wspominane o homoseksualistach w kontekście holokaustu. Ty mnie historii nie ucz bo znam ją dużo lepiej niż ty.

Odstaw na chwilę twoją miłość do nazizmu (wszędzie się go doszukujesz niczym kryptogej z ONR homoseksualizmu) i powiedz mi w jaki sposób sprzeciw wobec zwalczania heteronormatywności jest działaniem czy