Wpis z mikrobloga

#ps4 #gry
Jestem dotad zadowolony z zakupu ps4, bo gra sie wygodnie, ma netflix hbo itd, ale gry warte zakupu to mozna na palcach jednej reki policzyc. Przewinelo mi sie przez rece sporo pozycji, bo jest tu sklep w ktorym mozna relatywnie tanio cos kupic a pozniej wymienic, ale jak dotad jedyne gry ktore daly mi faktycznie sporo zabawy to:
1. RDR2
2. Fallout 4 goty
3. Bloodborne
4. Moze bedzie tez the last of us

I tyle. Nie licze tytulow takich jak skyrim, gtaV czy wiedzmin bo te ogralem jeszcze na pc, przy czym wiedzmin tez jakis wybitny nie jest. Jak mija poczatkowy zachwyt to dialogi okazuja sie cringem a open world to glownie szukanie znakow zapytania na mapie.
Shadow of mordor to jakis smrod straszliwy nie wiem skad te zachwyty sprzed paru lat. Kolejna gierka na to samo kopyto od WB.
Na jakies horizony, assasins creedy czy far cry i inne tego typu nawet nie patrze, bo to nie moj typ rozgrywki.

Ktos moze polecic jakies naprawde warte zagrania, niecodzienne i ambitne gry?
  • 17
@Bratkello: no ciekawe z czego. Ja wiem ze "to nie fallout" itd. ale to jest de facto skyrim w innym uniwersum. Gra jest w zasadzie identyczna. Mozna sie pobawic w ulepszanie sprzetu i zwiedzanie ruin i fajnie wtedy jest.
Moze nie jest to gra wybitna, ani ambitna, ale na pewno warta zagrania, w przeciwienstwie do np. Assasins creed.
Also za 30 ziko kupilem wiec tym bardziej xD