Wpis z mikrobloga

Spotkała was kiedyś sytuacja gdy czekacie pół godziny na złożenie zamówienia, kelnerzy obsługują wszystkie stoliki a was bezczelnie ignorują? Gino's Pizza następnym razem obwieszę się złotymi łańcuchami i założę różową perukę ze świecącymi różkami. Choć w sumie to nie będzie następnego razu. Januszom gastronomii mówię stanowcze i zdecydowane nie.
#rzeszow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waydack: a wyglądałeś jak żebrak, że snujesz od razu najgorsze teorie? pewnie jedna z drugą myślały, że już ktoś zebrał zamówienie i tyle

ew. w Gino's zamawia się przy ladzie (nie wiem, nie byłem), w niektórych miejscach tak jest i niestety bywa, że nie ma nawet informacji o tym
  • Odpowiedz
Siedziałem pół godziny, po mnie do dwóch stolików dosiedli się inni klienci, od których kelner przyjął zamówienie a potem przyniósł to co zamówili. Wkurzyła mnie ta ignorancja, ale może faktycznie żaden się nie domyślił że facet siedzący sam pół godziny i bawiący z nudów telefonem jeszcze nic nie zamówił,.nawet głupiej wody do picia.
  • Odpowiedz
@waydack: Trzeba było samemu podejść i zwrócić uwagę, to nie boli. Nawet w budzie z kebabem w Lubaczowie w podobnej sytuacji dostałem darmowy napój – zapłaciłem i po 15 minutach przypomniałem o swoim istnieniu, na co babka z przerażeniem w oczach stwierdziła, że kompletnie zapomniała, że nie dostałem swojego żarcia. Zrobiłbyś jakąś aferę, to też byś może dostał jakiś soczek za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz