Wpis z mikrobloga

Sisley Eau d'Ikar. Dziwne, że ten zapach ma tak niskie noty w sieci. Gorzka pomarańcza robi robotę. Czy to alegoria goryczy życia i stąd to nawiązanie do Ikara, który zginął podążając za marzeniami?

W tym miesiącu przewaliłem na perfumy 1kPLN, ale nie żałuję niczego. Tak trzeba żyć.

Do widzenia.

#perfumy
syzygia - Sisley Eau d'Ikar. Dziwne, że ten zapach ma tak niskie noty w sieci. Gorzka...
  • 8
@dr_love: Cena normalnego pudełka jest spora, ale o dziwo tester kosztuje połowę tego. Nie wiem skąd taka różnica, skoro "korek" jest wbudowany jak w Kourosie. Jedynie z tyłu jest naklejka "Tester / not for sale" :D Zwykle przy testerach różnice są 20-40PLN.

A Ikara znalazłem po Twoim wpisie - tak to bym pewnie nigdy na nie nie zwrócił uwagi. Dzięki!
@alvaro1989: Wczoraj robiłem pierwszy raz globala przy 27°C i byłem zadowolony. Wcześniej rano miałem też Versace Pour Homme, ale musiałem zmyć, bo był dla mnie przysłodki jak na te warunki.

Tak jak @ZnubionekFan pisze, ludzie częściej polecają Ikara na wiosnę niż lato, ale mi latem też odpowiada. Co do trwałości to jeszcze dobrze nie wiem, bo psikałem się po 18. Wstępnie powiedziałbym, że całkiem ok. Nie jest to killer,