Wpis z mikrobloga

Czy w naszej państwowej policji muszą prawie zawsze pracować jakieś dzbany? Dzwonię po 1 w nocy do dyżurnego na lokalny telefon (112 nie jest od spraw błahych) bo jakiś świr łazi po osiedlu i drze japę z całych sił i wali kijem w latarnie uliczne. Dyżurny pyta mnie kto to robi to mu mówię jakiś człowiek chyba nie kosmita, nie wiem jaki. A on znowu pyta kto to. Dyżurny zażądał podania mojego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania to mu odmówiłem bo potem nie chcę mieć problemów jak ten ktoś dowie się, że na niego składam donos. On do mnie z tekstem, że za składanie fałszywych doniesień jest kara i gdyby patrol nie zastał świra to mnie będą potem ścigać za fałszywe składanie doniesień. Krew mi się zagotowała i się rozłączyłem. Poczułem się jakbym rozmawiał z jakimś debilem z urzędu bezpieczeństwa. Świr darł japę na ulicy do 4 w nocy i nikt go nie zgarnął a ja musiałem spać przy zamkniętym oknie. Jak w tym państwie z tektury ma być kiedyś dobrze? #policja #zalesie #panstwozdykty
  • 110
  • Odpowiedz
@outsidre: #!$%@? mam to samo drą japy i chleją w placu zabaw #!$%@?ą go i butelki o 3 w nocy..... Nikt #!$%@? nie zaareaguje bo tak.... Ciekawe jak ktoś tam dostanie kose to czy się zajmą czy mam sam wynosić z sąsiadem zwłoki w krzaki bo i tak #!$%@? z tym...
  • Odpowiedz
Dyżurny zażądał podania mojego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania to mu odmówiłem bo potem nie chcę mieć problemów jak ten ktoś dowie się, że na niego składam donos.


@outsidre: Więc niepotrzebnie dzwonisz i zajmujesz linię i jego czas. To nie jest telefon zaufania. Jeśli nie potrafisz brać odpowiedzialności za swoje decyzje, jesteś nieodpowiedzialnym tchórzem, to kup sobie zatyczki do uszu i idź spać.
  • Odpowiedz
@Evert: znajomy kiedyś nieopatrznie podał swoje dane bo ktoś mu hałasował. Potem ten ktoś go nękał bo dziwnym trafem dowiedział się kto na niego doniósł.
  • Odpowiedz
@outsidre: jakbys widzial kto to, powiedzialbys ze to np pan X, nie zdziwilbym sie jakbys w odpowiedzi uslyszal:
- znamy tego pana, nie przyjedziemy!

Tydzien temu mialem taka sytuacje na stacji benzynowej, chlop #!$%@? #!$%@? krzesla I stoliki(rzucal nimi)
Pracownicy zadzwonili na p0licje I w odpowiedzi uslyszeli ze, policjanci znaja tego pana, wiedza kto to I nie przyjada, prosze sobie dac spokoj!

P0licja HA-TFU!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 280
@outsidre: @Evert: Chociażby w taki sposób, że podjeżdża patrol pod miejsce zgłoszenia gdzie stoi banda pijaków i mówi żeby się uspokoili albo stąd poszli bo "Ci tutaj z domu zgłaszają zakłócenie spokoju", pokazując na Twoje okna (historia z własnego doświadczenia).
  • Odpowiedz
@wstawajzs: wlasciciel stacji tak zrobil, ale sadze ze gowno sie stanie policjantowi, ktory najprawdopodobniej jest kumplem tego co sial destroy.

p0lska tak motzno!
  • Odpowiedz
@outsidre: kłamiesz. Znajomy to znajomy tamto. Policja nigdy nie podaje takich danych. Na funkcjonariusze nawet nie widzą kto dzwonił. To jest tylko po to żeby zweryfikować fałszywe telefony.
Jak nie masz jak żeby podać imię i nazwisko to idź ogól cipkę i siedź cicho pod kołderka płacząc na wykopie.
  • Odpowiedz
@outsidre: nie musisz podawać swoich danych jak nie chcesz i możesz powiedzieć, że chcesz to zgłosić anonimowo (chociaż i tak Twój numer mu się wyświetla na pulpicie), a on ma obowiązek wysłania w takim przypadku patrolu , choćby do sprawdzenia,nie robi łachy. Po drugie to Ty masz prawo o poprosić o jego nazwisko i nie ma prawa ci odmówić. Po trzecie każda rozmowa jest nagrywana na rejestratorze. Po czwarte to on
  • Odpowiedz
@wielad: "Policja nigdy nie podaje takich danych."

Widze ze drogi Mirek nadal zyje w blogiej nieswiadomosci, postrzegania policji przez jakis dziwny pryzmat nieskazitelnosci!

To tez sa ludzie I czesc z nich jest patologicznym smieciem ludzkim, zaslugujacym na wyroki pozbawienia wolnosci a nie prace w Policji!
  • Odpowiedz
@outsidre: Składanie fałszywych doniesień? A co jeżeli typ by poszedł zanim patrol przyjedzie, wtedy też fałszywe doniesienie? Chyba pan dyżurny coś #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@DrDevil: dyspozytor widzi twoj numer jak dzwonisz, dlatego co jakis czas lapia smieszkow/debili, dzwoniacych z falszywymi zgloszeniami.
Tak jak ktos wyzej napisal, nagrac to co zglaszasz I tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@outsidre: ja raz zadzwoniłam że w nocy kilku patusow szarpało dziewczynę i ją biło po twarzy. Powiedzieli tylko że dostali już zgłoszenie, i przyjechali po 20min jak towarzystwo się rozeszło. To nic, że komisariat był kilka minut drogi autem od miejsca zdarzenia.

Ale faktem jest że nikt nie prosił o moje dane osobowe. Tylko adres gdzie to się dzieje i tyle.
  • Odpowiedz