Wpis z mikrobloga

Mam problem z chłodzeniem. Do tej pory było wszystko okej. Chłodzenie nie odprowadza ciepła. Mam wodne od SPC, navis 240 jak dobrze pamiętam. Czy to będzie pasta czy raczej może być coś innego? Nie wiem jaka jest zbytnio konstrukcja takiego chłodzenia i czy mogło się coś z walnąć.
#pc
  • 10
Teraz zauważyłem też że chłodnica nie nagrzewa się cała tylko jej część. Nie wiem w sumie czy to jest normalne, czy też coś nie jest tak.
@tomasz_niechaj: Podłączyłem kable na nowo i problem jakby się rozwiązał na ten moment. W idlu temp. po 33 stopnie, a podczas cs'a miałem średnio 55-60 stopni, były jakieś większe skoki na dwóch rdzeniach, ale nie uświadczyłem na ten moment powyżej 68. Procek jest po oc, i7 8700k. Muszę poważnie przemyśleć delid tego proca.
@Piterko: no to wszystko jest w porządku. wyższa temperatura na dwóch rdzeniach jest czymś normalnym, szczególnie w CS :) Przy 68 stopniach na CPU nie masz się czym absolutnie przejmować. Wszystko gra - wielu chciałoby mieć taką temperaturę tego CPU
@kamilsonik: W sumie jest to możliwe. Bo tak patrząc na przestrzeni czasu to już miałem raz ten problem wcześniej. Zapomniałem o tym wcześniej. Będę obserwował i ewentualnie pójdzie reklamacja.