Wpis z mikrobloga

@magnes125: Słone Czniki posadziłem tylko raz i już więcej nie będe bo to oszukaństwo i wcale nie są słone, nie mam zielonego pojęcia co sie z tym robi, chyba bym oszalał jakbym miał to łuskać :D Te arbuzy to Ci sie udały :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Niewiemja Też się zastanawiam po co komu to potrzebne? Mnie się nawet czereśni nie chce drylować. Nawet kwiatów nie lubię. No, ale są i można się za nimi schować, żeby podłubać w nosie na przykład ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@magnes125: nie wiem, może coś podgryzło, tydzień leżał na polu bo już wcześniej to widziałem. Z jednym melonem było to samo, usechł, a owoce się nie dojrzały.
Mam jeszcze 3 arbuzy takie większe, więc będzie jeszcze co zjeść, po za tym rośnie drugie pole arbuzowe, później posiane i większe. Sprawdzam do którego momentu można je siać.
  • Odpowiedz
@Qullion: Ja jestem ciekawa czy posadzone z rozsady lepiej by rosły. Bo trzeba zawsze zasiać więcej i tylko połowa się dobrze przyjmie jak dobrze pójdzie. Miałeś u siebie bardziej suszę czy deszcz?
  • Odpowiedz
@magnes125: rozsadę trzeba trzymać w dobrze nasłonecznionym miejscu co u mnie jest mało możliwe, a w tunelu może jej się coś stać. Wolę posiać od razu do gruntu i po tygodniu już schodzą. Siałem do gruntu i 95% wyrosło.
Susza i zimno.
  • Odpowiedz