Wpis z mikrobloga

@KXNG_Preem @True_freedom @DzdzystyDzejson @kapajszko

Panowie, bez niepotrzebnego pierniczenia. Jesli ktoś ktokolwiek mowi ze widzial lepszego koszykarza niz MJ to niech zobaczy jego mecze z lat 80. Już w pierwszym sezonie gral kosmos w drużynie złożonej z pijakow, narkomanów i dziwkarzy a potem bylo tylko lepiej. My w Polsce pamiętamy go głównie z drugiego trypletu ale naprawdę wczesniej gral na takim poziomie jak nikt wczesniej i jak nikt do dzis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@True_freedom: niesamowite. Film ukazujący fejki, hangtime, dunki i bloki xD no cóż, zamkniętym łbom nie przetłumaczysz, ale to samo możesz znaleźć w dzisiejszej lidze. Oprócz tych fake passow jestem dalej pewien że taki Derozan ma identyczny skillset. Podkreślam jeszcze raz, że nie ma nic w tym złego, ale lepiej się wykłócać jak idiota xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@True_freedom: Czy Michael wyprzedził swoje czasy? Tak. Czy odnalazłby się w dzisiejszej koszykówce? Nie wydaje mi się, żeby był w stanie zdołać dzisiejszej grze. Dekadę od 00' do 10' jeszcze byłby w stanie na luzie zdominować. Ale dzisiejszą koszykówkę? Niezbyt. Ciekawe jak poradziłby sobie Jordan z takimi dynastiami jak Spurs, Warriors, Heat a może i nawet Boston Celtics na przełomie dekad. Nie oszukujmy się, jedynym wyzwaniem dla Michaela byli tamci Jazz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@True_freedom: Może porównanie Derozana to przesada. Ale jestem w stanie stwierdzić że taki Kawhi - szczególnie dzięki ostatnim PO - jest najbliższą personą Jordanowi w dzisiejszej koszykówce. Dodając oczywiście 3pt shooting xD. LeBron to zupełnie inny typ gracza. Dominujący gość, który nie musi wcale sam wrzucać punktów, aby dominować. No ale to już może temat na inną dyskusję xD
@kapajszko: faktycznie, zestawienie hangtimeow, bloków, wjazdów, przechwytów, jumperów, dunków itp. (Tak btw. to jeden z miliona takich filmików) to taki słaby skillset xD jeez wyjmij głowę z dupy LeBrona to może zobaczysz coś więcej jeśli chodzi o kosza...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@True_freedom: osrales sie caly na miętowo wraz z tą bandą januszy dla których koszykowka lat 90 to rzecz najświętsza i najlepsza, no po prostu #!$%@? NIE DO PRZEBICIA, jak ktoś śmie podważyć opinię o Jordanie jako o bogu koszykowki to sracie sobie do mord i atakujecie druga osobe, super partia #!$%@?