Wpis z mikrobloga

@rozzen: tak pytam i polecam startować do większych, dłużej odkładać i kupić takie za 500 - 800 zł. Jest o wiele więcej zabawy przy budowaniu, a power functions same przyjdą i nie będziesz wiedział co z nimi robić. Ciekawe czy oba systemy napędzania będą równolegle czy PF zniknie całkowicie.
Małe kupuj na promocji. 42079 trafiłem w sklepie za 125 zł.
@Qullion jak na start myślę że te będą spoko. Ta koparka w miarę dobez wypada cena/element i mi się podoba. Dlatego ją wybrałem. Jak mi się spodoba to po następnej wypłacie kupie sobie kolejny zestaw, jakiś droższy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rozzen: ty nie patrz na coś takiego jak cena / element bo to nic nie mówi tylko analizuj zestaw pod kątem samych elementów i tego czy się on podoba wizualnie, no i przede wszystkim jak fajnie się to składa. Jak masz problem w wyborze to zapytaj.
Ja mam listę zestawów na 2500 zł i czekam aż będzie fajna promocja i wtedy będę zamawiał, jak wróci promocja na al.to, 15% mniej, to
@Qullion Wiem, nie patrzę. Ale tu sprawdziłem bo mi się podoba i też dobra ilość elementów. Jakie planujesz kupić? :) Ale po wpisach widzę że ty inne zestawy preferujesz. Mnie to właśnie bardziej seria technic jara.