Wpis z mikrobloga

@HarvestinSeason

Nie ma to jak być zwykłym dzbanem, który naprawdę uważa, że w tak prosty i prymitywny sposób da radę zakamuflować swój brak wiedzy i w momencie gdy druga strona przejrzy jego sztuczki i poda mu dowody których szuka ten zamiast się przyznać do błędu to zablokuje mu możliwość odpowiedzenia. Żałosne
#neuropa #transseksualizm
  • 14
@Mirrak: Dostałeś bloka pajacu, za notoryczne obrażanie, a nie za argumenty. Z pięć razy nazwałeś mnie debilem, więc czemu mam tolerować takich chamów i buraków na moim profilu? Jak chcesz kogoś winić, za bloka to nie mnie, a ojca, który chyba spędził czas przeznaczony na wychowanie cię w sklepie osiedlowym waląc harnasie.
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Do ciebie byłem nie miły, bo trollujesz i się zachowujesz w nieprzyjemny sposób i działasz mi na nerwy. Żadnego z powyższych panów nie wyzywałem dopóki nie zachowywali się w ten sam sposób. Nawet OP, nie dostał od razu, mimo że w pierwszym komciu był nie miły. Nie oczekuj szacunku jak się tak zachowujesz.
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Nie mówiłem o tym. Jesteś nieprzyjemny typie, trollujesz, jedziesz mi po kompetencji na podstawie komentarza o 'hurr durr negowania badań WHO', do których się odnosiłem z pięćdziesiąt razy tylko po to, żeby mnie #!$%@?ć, wyśmiewasz. Jak tak się zachowujesz to nie oczekuj, że ci będę do ciebie pałał miłością i odpowiadał na te wysrywy w pełni poważnie i kulturalnie. Ani pan Print_Screen, ani Killeras, ani później pan Zgagulec, gdy zaczął
@HarvestinSeason:

,, Dostałeś bloka pajacu, za notoryczne obrażanie, a nie za argumenty,,

Nigdzie cię nie obrażałem, nazwałem cię dzbanem bo nim jesteś, biorąc pod uwagę twój poziom wiedzy i tanią próbę ucieczki w temacie dyskusji.

,,Z pięć razy nazwałeś mnie debilem, więc czemu mam tolerować takich chamów i buraków na moim profilu? ,,
Może zamiast tego pytanie, rozważ nie robienie z siebie debila i nie pisanie jak dzban?

,,Jak chcesz kogoś
@HarvestinSeason: Tiaaa. Ty wiesz jaki gimbusowy wysryw wysmażyłeś na mój temat, ja wiem jaki gimbusowy wysryw wysmażyłeś na mój temat, gdzie ja poza byciem uszczypliwym nigdzie cię nie obraziłem. Wyluzuj misiek.

Po co ta szopka i granie ofiary?
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Ale twoje bycie uszczypliwym jest irytujące i dobrze zdajesz sobie z tego sprawę. Poza tym ja nie robię z siebie ofiary, tylko tłumacze ci, dlaczego stosunek do twojej osoby jest taki, a nie inny. Jak wyjdziesz poza krąg wzajemnej masturbacji na neuropie, gdzie każdy ci za to przyklaskuje to zobaczysz, że generalnie ludzie za takim zachowaniem nie przepadają. I nie ja robię szopkę, tylko pan powyżej, który manipuluje, woła mnie
@HarvestinSeason: Proszę cię... Rozdzierasz szaty bo ktoś nazwał cię debilem żeby zaraz wysmarzyć elaborat rodem z jakiejś gimbo-patologii z tekstami typu osrane gacie OPa w reakcji na uszczypliwy komentarz.

Nie widzę dalszego sensu kontynuowania tej jałowej dyskusji więc miłego weekendu cumplu.

Aaaa tak z ciekawości podlinkuj do tej rozmowy o Palestynie.