Wpis z mikrobloga

Można się śmiać z Korwina, ale drugiego takiego stałego w poglądach polityka to ze świecą szukać. Za to ma mój głos. Za tę jego konsekwencję i powtarzanie w kółko tego samego, niezależnie od tego czy mu to dodaje głosów czy odejmuje. Nie ze wszystkim co mówi się zgadzam. Po prostu to jest w moich oczach jeden z niewielu polityków, któremu można zaufać - mam przeczucie graniczące z pewnością, że skoro przez 30 lat mówił to samo, to i po wejściu do sejmu będzie dalej mówić to samo, w przeciwieństwie do innych chorągiewek...

#korwin #konfederacja #4konserwy #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: bardzo celna uwaga.
@Sloiko-student_1: A co do wyboru to jak można głosować na tych co się już skompromitowali? Jak można głosować cały czas na ludzi którzy już rządzili i oczekiwać innych rezultatów? Za chwilę pieprznie koniunktura, przypomni o sobie nasz zajebisty dług publiczny i nam się odbije czkawką to przejadanie.
  • Odpowiedz
Można się śmiać z Korwina, ale drugiego takiego stałego w poglądach polityka to ze świecą szukać


@Hedage:

zwijaj ten stand up, pieniędzy z niego nie będzie

btw. dzieci kochane, polityka to nie bycie stałym w poglądach a ich sensowność
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: No popatrz, a ja myślałem, że polityka to raczej populizm i walka o koryto. Tak na to patrząc można nawet powiedzieć, że Korwin nie jest politykiem, bo jemu na korycie nie zależy - gdyby zależało, to by mówił to, co ludzie chcą usłyszeć.
  • Odpowiedz
ne standardy po 30 latach mogą się zmienic? Czy jednak konfederacyjne myślenie dalej pozostawia wiele do życzenia?


@Sloiko-student_1: kto głosuje na konfederację nie patrzy na modę i większość, żadne socjale, lgbt, czy co tam sobie glówny nurt wymyśli, tutaj zawsze wolność jest na pierwszej pozycji.
  • Odpowiedz
@zino: dziecko kochane, jesli polityk od 30 lat mówi jakąś bzdurę albo sam się fauluje to nikt nie będzie na niego głosował poza durniami co nic o nim nie wiedzą, albo nie zawracają sobie głowy sensownością jak elektorat pisu i korwina czy wiosny
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: lepiej kup sobie żelowy mózg z biedronki, idź lewaku siać nienawiść gdzie indziej, bo tylko to umiesz, a że do starszych piszesz dziecko, znaczy, że ci nawet lekarz nie pomoże.
  • Odpowiedz