Wpis z mikrobloga

Miał być speed i piwerko, a wjechały benzosy. Pierwszy raz tak mnie odcięło, nie pamiętam co robiłem przez 5 godzin, podobnie jak wszyscy. Dopiero próbujemy złożyć logiczny plan wydarzeń.
Ja #!$%@?, co tam się #!$%@?ło.
#narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz
@WujaAndzej:
Nie jadam benzosów. Speeda też rzucam, póki się nie #!$%@?łem tak btw.
Wcześniej jadłem tylko klona, popiłem piwkiem i było bardzo fajnie.
Zdziwiłem się, że alpra tak mnie #!$%@?ła.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Czyli dalej bazujesz na informacjach z internetu, i serwujesz te informacje innym, jako pewnik, nie wiem czy to jeszcze ignorancja, czy już głupota. Poleganie jedynie na internecie, i suchej teorii nie sprawdza się w życiu realnym. Pozdro z fartem.
  • Odpowiedz
@Hissis: spoko na własne oczy też widziałem co potrafili #!$%@?ć. Co to za przyjemność nie pamiętać? I czy przypadkiem ta amnezja nie jest wywołana fizycznie? Tu się nie ma o co kłócić nawet
  • Odpowiedz
@WujaAndzej:
Specjalistą nie jestem, ale moim zdaniem lekka przesada.
Picie piwka po zażyciu benzo to raczej normalna praktyka u ludzi którzy zażywają te leki w celach rekreacyjnych.
Nikt tu nie mówi o waleniu w kocioł albo braniu jakichś ogromnych dawek.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Mylisz się, strasznie. Otóż, robiłem takie rzeczy, praktykowałem długi czas, nigdy mnie żadna amnezja nie dotknęła, nie odcięło mnie, ani nie stała mi się żadna krzywda. W dodatku znam kilka osób, które praktykowały/praktykują tego typu mixy, i też nie narzekają. No i teraz powiesz mi , że kłamie, bo na wikipedi przecież jest napisane co innego,z takim myśleniem to nikt nie będzie Cię brał na poważnie XD
W dragach, alkoholu,
  • Odpowiedz