Wpis z mikrobloga

Nazbierałem ostatnio głośników z recyklingu, wrzuciłem w paczkę i zrobiłem sobie małe monitorki pod komputer. Grają całkiem fajnie i szukam jakiegoś fajnego wzmacniacza, który ich nie upali. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne co mi się udało ustalić to, że moc nominalna średnio-niskotonowego to 6W. Jesteście w stanie polecić mi jakieś budżetowy wzmacniacz? #audio
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojezu Rozebrałem starego Finluxa, wziąłem z niego wysokotonowe i właśnie zwrotnice. Zawieszenia nisko-średniotonowych kruszyły się w palcach, więc wziąłem jakieś ze starych Creative'ów. Robione bardzo na oko, bo nie znalazłem żadnych parametrów i nie byłem w stanie policzyć paczek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Sarna: szukam ale znaleźć nie mogę. Raz miałem do sprzedania malutki wzmacniacz Mc voice do karaoke. Chinole ale fajnie grał, poszedł za 80 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojezu Dzięki, fajne propozycje. Boję się tylko, że coś przypalę, bo nie znam impedancji tego zestawu. Wszystko co mi poleciłeś i co mi się też udało znaleźć wymaga minimum 8 ohm. Mogę spokojnie używać takich wzmacniaczy jeśli nie przesadzę z pokrętłem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojezu Kolumn na razie nie potrzebuję, prawdopodobnie będę coś sobie składał jeszcze, ale już z nowych głośników. Będę zaglądał na Twoje aukcje końcem miesiąca.