Wpis z mikrobloga

tl;dr bedę miał bąbelka

Jesteśmy oboje kilka lat po trzydziestce, znamy sie od 10 lat więc wiadomość o dziecku nie była dla nas szokiem. Nie mniej jednak była to wspaniała niespodzianka, nie zapomnę jej nigdy ;) Chieliśmy mieć dzieci, zbierałem się do rozmowy z A. że już czas, że powinniśmy, że zegar biologiczny tyka.. Ale było nam wygodnie, cieszyliśmy się naszym życiem, podróżami, czasem wolny, spotkaniami z przyjaciółmi, znajomymi. I nagle boom! Wracam do domu i A. mówi mi, że jest w ciązy :) Zawsze inaczej wyobrażałem sobie ten moment, że będziemy wspólnie robić testy ciążowe, czekać na wynik :) Okazało się, że A. juz zrobiła dwa i oba są pozytwne, także to się dzieje!

Czy to był najszcześliwszy dzień mojego życia? Pewnie nie. Ale bardzo cieszę, że to nam się przytrafiło. Świat w jakim żyję zmieni się nie do poznania. Nie czuję się z tym do końca dobrze, ale wiem, że następne lata to będzie początek reszty mojego życia. Ten dzieciak będzie z nami praktycznie zawsze i jest to na swój sposób ekscytujące. Stworzyć i wychowywać nowego człowieka. Czas pokaże. Na ten moment niesamowicie się cieszę :)

PS. wychowam jak swoje ;)

#tatamirek #tatacontent #rodzicielstwo #chwalesie #dzieci
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@buszmen007: super! Teraz możesz płacić uśmiechem bombelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to gratuluję, na pewno będzie trochę strachu, zwątpienia i niepewności, ale poradzicie sobie i przypuszczam, że będziesz szczęśliwy () i tego Ci życzę, żeby było już zawsze zajebiście, a maluch był zdrowy.

  • Odpowiedz
@buszmen007 gratki. Z doświadczenia wiem, że człowiek dostaje pieluszkowego zapalenia mózgu i zadaje sobie później pytanie jak mógł w ogóle żyć bez tej istoty. Ja siedząc w pracy myślę tylko o tym kiedy przytulę dzieciaka. I nagle z fajnego związku dwójki ludzi robi się jeszcze fajniejsza rodzina. Jak będziesz miał pytania i obawy to wal śmiało.
  • Odpowiedz
  • 1
@buszmen007 o jacie ale miło przeczytać taki pozytywny wpis na Mirko () Zdrówka dla was no i dużo radości z małego bombelka! Przed wami 9 miesięcy we 2 ale tak trochę już w 3- to też jest fajny czas dla związku, szczególnie jeśli maluch jest tak wyczekiwany. Powodzenia! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz