Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Dawno nie pisałem, a czas na drugi przegląd portfela #finansowypoker

Start maj 2019: 35000 pln.
Stan na 31 lipiec 2019: 30000 pln.
Lubię stosować miarę waluty europejskiej więc mam 6950 euro.
Dodatkowo stan 1 euro na dzień 26.05.2019 to 4,31zł. Cena wzrosła o 2 grosze.

1) Kupiłem last minute wycieczkę - było warto.
2) Próbowałem zarobić pierwszą transzę na czerwiec, z pieniędzy z zakładanych kont, ale wyszło tego z 250zł.
3) Nic nie zrobiłem z wcześniejszych założonych rzeczy.

No ciekawie nie jest.
Mam sporo problemów ze zdrowiem psychicznym (zaburzenia osobowości) i nie wiem co mam robić w życiu - bo nie wiem skąd idą ścieżki, tak w pustce, w środku gdzie nie ma żadnych wskazówek, się nie znajdę. A gdy układam plan, to jest weryfikowany - tak jak widać w tym wpisie. Jest regres, gdy chciałem zrobić krok do przodu.

Tak więc mam -15%. A więc na koniec sierpnia powinienem mieć 8150ero(35k) +128(cze)+128(lip)+128(sie) (550zł max tego co mogę odkładać/mies) = 8534eur (36881). Będę mieć 30550, w więc o te 6331zł mniej. Czyli aby wcześniejsze warunki były nadal ważne, muszę tyle dodatkowo odłożyć. Najpóźniej do końca 2020 roku, mogę odkładać 128eur miesięcznie. Jest to ostatni miesiąc w którym mogę odłożyć tak niską kwotę, i nadal zmieścić się w celu, jeśli potem będę odkładał nie mniej niż 550eur miesięcznie. 550eur to kwota obliczona po uzyskaniu wiedzy odnośnie proporcji moich kosztów życia do zarobków, nie zamierzam zwiększać kosztów życia o dużą ilość, przed wykonaniem celu.

Dziękuję za odpowiedzi w których mnie wspieraliście albo dawaliście rady, pod wcześniejszym postem.

@wykopowy_brukselek: obserwuje Cię na wykopie od dłuższego czasu bo do czegoś doszedłeś w życiu, ale nie wpisałeś się jak mówiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wpisz się, może się czegoś od Ciebie nauczę w aspekcie ogarnięcia w życiu. ;)
#oszczedzanie #inwestowanie #pieniadze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wpisalem bo nie ogarniam sie wakacyjnie zbytnio a poza tym ostatnie kilka zakupow na gieldzie to nie byly wielkie sukcesy
zarobilem w lipcu na gieldzie max 14k a z tego co kupilem to kilka spadlo, wiec jakbym sprzedal to bylbym na nich z 6k w plecy (czyli 8 na czysto) wiec trzymam wszystko
za to odkupilem CDR jak spadl

a zrobilem ostatnio przeglad majatku, taki pi razy oko wyszlo mi ok 2 mln w akcjach, gotowce, funduszach i na ike i podobnych
jak znajde czas to moge dokladniej opisac co i jak gdzie zarabia, ale to pewno dopiero
  • Odpowiedz
@cluer ja ogólnie jestem giełdowym debilem. Cdr to moja największa wtopa ever.
Teraz kupuje jak spadnie i już kilka razy sprzedałem po 225-230 zarabiając w tym roku 45 k na tych akcjach
Czyli grosze biorąc pod uwagę że kiedyś miałem 9000 akcji po 15 zł;)

Teraz odkupilem 500 na razie,chce mieć docelowo 1500-2000. I nie wiem kiedy jest dobry moment na kupno. Myślę że po Gamescom jeszcze spadnie.
  • Odpowiedz