Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@skizo: Przecież wiadomo ze wasi komuniści wygrają. Ja tam bólu dupy mieć nie będę, bo po wygranej PiSu wyjechałem i nigdy nie zamierzam wracać. W zasadzie zastanawiam się nawet czy dla jaj na PiS nie zagłosować. Polacy powinni dostać to na co zasłużyli, nie mogę się doczekać jak PiS weźmie większość konstytucyjną, a potem jeszcze kilka lat, jakiś światowy kryzys i wio. Szlag was tam trafi a wy pójdziecie na ulicę
@Corranh: zmień taśmę, pierw pisaliście że po roku gdzie PiS wziął rząd miała być Ukraina, po 2 Wenezuela a po 4 mieliśmy wyjść z uni. Kogo ty straszysz chłopie. Lepiej dopij kawę i leć na zmywak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@skizo: Widzę kolega stereotypowy wyborca PiSu ;) nie martw się jak, przez rok będziesz odkładał 500+ to dasz może radę przejechać się za granicę i zobaczysz że na świecie są też inne prace niż zmywak. To tylko Twoi koledzy z wiochy w Polsce B nie nadają się do niczego innego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skizo: O widzisz to dokładnie tak samo jak Twoje słówa, coś zrozumiałeś w końcu.

Wołaj, wołaj. Możemy sobie znowu uciąć przyjacielską pogawędkę. Ja zawołam za parę lat jak przyjdą rachunki za bombelki ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skizo: Gdybym to wiedział to byłbym milionerem, ale nei bój się. Na końcu zawsze matematyka wygrywa, dlatego mądre narody w trakcie prosperity inwestują i spłacają swoje długi, a głupie tak jak widać na załączonym obrazku.