Wpis z mikrobloga

Chciałem spróbować pierwszy raz #yerba #yerbamate i chyba coś nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z racji, że chciałem coś owocowego to kupiłem na sprobowanie CBSe owoce tropikalne i musze przyznac, że dla mnie nie przyzwyczajonego do goryczy troche gorzka, a co najgorsze w ogóle nie czuć smaku owoców :(.
Zasypałem połowę naczynia, woda też była w odpowiedniej temperaturze także nie wiem czy probować innych firm czy dać sobie spokój z mate
  • 18
@deewu: Ja się aż tak nie znam bo pije od niedawna więc moją opinię traktuj z dystansem ale z tego co tutaj idzie przeczytać na mirko to CBSe wpisany jest na czarną listę yerba mate. Spróbuj Pajarito Menta Limon. Jest bardziej miętowa niż cytrynowa a smakuje super chociaż ja ostatnio zrobiłem się sajko wersji zwykłej i ta leci do matero rzadko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryyj: opinia jest jak dupa, każdy ma inną ale generalnie cbse nie jest na wykopie hejtowany, największy lincz idzie na Guarani i Verde, cbse ma i świetne smaki i gorsze
A po co aż połowa naczynka? Ma ci smakować. Próbuj z ilościami, jakie ci odpowiadają.
Ja sypię 1/3 od dawna i uważam, że moc jest wystarczająca.
via Android
  • 0
@ddidi8 @niepodszywamsiepodbiauka @ranunculus Muszę wam powiedzieć, że wczoraj sypnałem troszkę mniej niż 1/2 i już mi o wiele lepiej podeszło, ale stwierdziłam, że przekonuje się do smaku i dzisiaj spróbuję więcej. Wsypalem ponad połowę naczynia i kurde przekonałem się do smaku ( ͡º ͜ʖ͡º) będę próbował mój limit i zamówię sobie jakieś małe próbki yerb
Tylko zastanawiam się w jakim celu ciągnąć w górę. Dążenie do ekstremum? Zwróć uwagę, że mateina, jak i kofeina w miarę upływu czasu nie działa już tak, jak na początku. Organizm się przyzwyczaja. W ogóle radzę się nie spinać. Czasami zalewam sobie i zapominam, a piję już rano następnego dnia zimne i jest git. Także bez spiny i luzik :)