Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zgubiłem woczoraj swoją przejściówkę USB c do mini Jack i muszę kupić nową. Czy warto dopłacać do jakiejś lepszej, czy można kupić najtańszą? Wpływa to na jakość dźwięku? Będę używał raczej z jakimiś budżetowymi jbl za 50 zł.

#oneplus #android #dzwiek
  • 4
  • Odpowiedz
@Djoki: Wpływa. Zależy czy kupisz przejściówkę z wbudowanym DAC czy będziesz korzystać z przetwornika w telefonie. Warto też zwrócić uwagę na to z czego jest kabelek - mile widziana miedź OFC. Jednak jeśli zostaniesz przy słuchawkach za 50zł to myślę, że możesz sobie darować i kupić najtańszego chińczyka. Różnica będzie mininalna.
  • Odpowiedz
@Zigfriddo: Z DAC całkiem niezły jest np. HIDIZS Sonata HD DAC II. Koszt na Ali to około 130zł. Z tańszych bez przetwornika przyzwoity będzie chociażby zwykły adapter Ugreen.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simo_pl: zamówię tego Ugreena. Jak na razie słucham przed przejściówkę dołączaną do telefonów Huawei i albo sobie wmawiam, albo naprawdę jest tragedia. Kabla z użyciem miedzi ofc nie umiem znaleźć. Dziś kupiłem słuchawki soundmagic E10. Nadal niska półka ale ponoć słuchawki są bardzo dobre jak na swoją cenę, więc teraz kupię jakąś lepszą przejściówkę.
  • Odpowiedz