Wpis z mikrobloga

mirki tak rozkminiam po przebudzeniu ze moze rozszerzyc #lgbt o ludzi którzy bardziej kochają komputery niz ludzi, serio.
Np ja juz wieki temu jakl mialem loche to siedze przed kompem i wiem ze powiniem do niej posjc, ale jeszcze troche, jeszcze troche kompa...i w sumie pretekst sie znalazl zeby do niej nie pojsc. W kazdym badz razie jakbym mial wybierac swiat bez kompow badz bez loch, to bym wybrał bez loch. Pozatym komp może też dawać spełnienie seksualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ba! Lata temu jakl sie ogladalo teledysk J.Lo #gimbynieznajo ona tańczyła tam jakby przed kamerką a inni ją oglądali - jakie się wtedy mialo myśli...o jpdl ale jakby takie cos bylo, loszki z domu ogladasz live cudoo .... no i są teraz wszelakie #showup i inne #roksa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moze dodać 'c' czyli lgbtqc+

#seks #zwiazki #przemyslania #lgbt
  • 6
  • Odpowiedz
@LJBW603: no moim marzeniem caly czas z dziecinstwa jest zeby bylo jak w teledysku #aerosmith amazing - co typ robie projektowal #rozowypasek a potem wchodzil w rzeczywistosc wirtualna i mogl z nia jezdzic na motorze i takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marzenie dla mnie, pewnie kiedys bedzie to rzeczywistoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz