Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Od 2 tygodni mam prawo jazdy.
W powiatowym zadupiu, nie mogę nawet pojeździć po mieście bez celu, ponieważ po 5 minutach objechalbym je całe.

Ale może tak by pojechać za miasto, do lasu?

W sumie, zaczyna padać deszcz i wydaje mi się to dobrym argumentem za wyjazdem, bo może przynajmniej (mam nadzieję, bo innym wypadku chyba musiałbym się zapaść pod ziemię) nikogo tam nie spotkam.

Jeśli ktoś zaplusuje, to pojadę i zawołam jak będę na miejscu

#przegryw #fobiaspoleczna #zalesie
Voytek-0_ - Od 2 tygodni mam prawo jazdy.
W powiatowym zadupiu, nie mogę nawet pojeźd...

źródło: comment_ZTp2TKt33RHtoonne7Js2hPp0CTXNdnP.jpg

Pobierz
  • 7
@CortesHernan @FilozofujacyTopor @klush @teoria-wielkiego-przegrywu @DziewczynaChaos @ja_to_naprawie @vito199 @synbozy777 @kzxx @G123 // postuję już z domu, bo tam zasięgu nie było //

Oczywiście znając moje szczęście mogłem się tego spodziewać: zajeżdżam sobie w miejsce gdzie mógłbym zaparkować, a tam auto z CZŁOWIEKIEM w środku. Na szczęście odjechał po jakichś 10 minutach i mogłem wyjść z auta.
Voytek-0 - @CortesHernan @FilozofujacyTopor @klush @teoria-wielkiego-przegrywu @Dziew...

źródło: comment_6EHzMmcDFfzddXAtKsORJrR9aLlq4FeQ.jpg

Pobierz
@CortesHernan @FilozofujacyTopor @klush @teoria-wielkiego-przegrywu @DziewczynaChaos @ja_to_naprawie @vito199 @synbozy777 @kzxx @G123

Ten samochód, tak mnie wytrącił z równowagi, że cały czas rozglądałem się za siebie, by sprawdzić czy kogoś za mną nie ma. Jednak po dłuższej chwili się uspokoiłem
Było całkiem cicho (może nie do końca, aż tak cicho przez szumiący deszcz) i ogólnie rzecz biorąc to był to przyjemnie spędzony czas
Voytek-0 - @CortesHernan @FilozofujacyTopor @klush @teoria-wielkiego-przegrywu @Dziew...

źródło: comment_LIxvjCA0cVFgK1IYLPegRZK36srLL8ms.jpg

Pobierz