Wpis z mikrobloga

Masowe zgłaszanie streama na FB skutkuje banem, przedwczoraj Pajalock dostał bana na FB bo poszły masowe zgłoszenia, a nic złego nie robił na swoim streamie.

Można podobnie zrobić z Lordozą, już widzę ten płacz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patostreamy #danielmagical
  • 20
  • Odpowiedz
@lIENll: Hmm ciekawe jakby teraz zrobić screena tego co tu napisałeś czyli nakłanianie innych użytkowników do bezpodstawnego zgłaszania strima i na podstawie tego starać się o odszkodowanie w razie bana?To nie dość że byłbyś #!$%@? to jeszcze koniec anonimowosci heh podeśle to temu Lordozie xd
  • Odpowiedz
@AzazulPazuzu: Ja to już tutaj niemal każdym strimerem byłem tylko dlatego że nie przyklasnąłem takim podobnym idiotycznym postem jaki napisał @IIENII xd następny debil @MirsonPL69 który nazwał mnie konfidentem ale chyba do konca nie zna znaczenia tego słowa hehe o dziwo pominął kumpla który w poście namawia do zgłaszania xd to już nie jest konfident.Uwielbiam waszą głupotę wrodzoną piwniczaki :)
  • Odpowiedz
@lIENll: mówiłem już parę tygodni temu, że facebook reaguje tylko wtedy gdy dochodzi do masowych zgłoszeń. Mają strasznie wyczulone te boty do sprawdzania raportów i reagują błyskawicznie gdy dany materiał jest odpowiednio zgłaszany i nie ma znamion spambota
  • Odpowiedz
@lIENll: "uprzykrzać" życie. Pewnie to że chcieli wyegzekwować odpowiedzialność za to że o mało nie #!$%@?ął ludzi na pasach i narażał otoczenie na drodze na niebezpieczeństwo to też dla niego było "uprzykrzanie" jego życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz