Wpis z mikrobloga

#plk #koszykowka

Ja tylko na chwilę - obwód Anwilu, stan aktualny:
- Dowe (kilkanaście punktów w playoffowym zespole z Izraela)
- Simon (mistrz Polski 2018, wcześniej kilkanaście punktów w lidze francuskiej, regularnie w kilku sezonach)
- Ledo (ex-Mavs i NYK #nba + Euroliga z Efesem Stambuł + król strzelców ligi tureckiej)
+ Sokołowski i Karolak
+ pogłoski o Wrotenie (ex- Grizzlies i 76ers ze średnimi po kilkanaście punktów na mecz w #nba )

Jaram się bo trochę znikąd, albo może inaczej - trochę niepostrzeżenie, buduje się konstelacja gwiazd jak za starych czasów Asseco. Tylko ogarnąć szatnię :)
  • 10
@GrubyChudini: rok temu zażyczył sobie klauzuli w kontrakcie by mógł odejść przed tym sezonem, oczywiście obustronnej. No i klub skorzystał. Patrząc na nazwiska które się podpisały i o których się mówi to nic dziwnego, choć kulisy tego rozstania były kontrowersyjne.
@cult_of_luna: szczerze to patrząc na to, że Łączka i Igor to był zawsze taki pakiecik (o ile się nie mylę to Igor zawsze kończył mecz z Łączką na boisku) to też byłam mega zdziwiona, no ale patrząc na nowe transfery to Milicic wiedział, co robi

@pogop: mi jest go najbardziej szkoda w momencie, kiedy wszyscy po nim jadą na Twitterze, że hehe jakoś nie ma tych zagranicznych ofert, gdy on