Wpis z mikrobloga

A wczoraj sobie chwilę pograłem w DR i trafiłem na jakiegoś Niemca. Widzę w jego startowej 11 Josef Martinez, Allessandrini Futties i Ibra FB. Na początku nie skojarzyłem, że koleś walczy o bramki MLS. Bodajże do 10min graliśmy normalnie, pyknąłem bramkę na 1:0 i wtedy skojarzyłem o co ona gra. Ja nie planowałem tego wbijać, ale spróbowałem. Zmiana na Ibrę FB i tak bez żadnego słowa między sobą wbiliśmy po 10 bramek graczami MLS. Koleś był na tyle honorowy, że doprowadził do stanu 11:10. A mógł mnie zrobić w wała. Bo moja pierwsza bramka była po strzale Eusebio, a on pierwszy wbił te 10 bramek MLS. Stan 10:10.
Potem dograliśmy mecz jak gdyby nigdy nic :D Wygrałem 11:10.
Propsy dla ziomka!

BTW. Jest jakaś cieszynka, która przypominałaby podziękowanie? Wszystkie cieszynki pomijaliśmy, ale koniec chciałem jakoś podziękować.
#fut
  • 6
@Majsterzyna: Bale ma cieszynkę "serduszko", ale to nie jest typowo podziękowanie, a niektórych by pewnie nawet striggerowało ;) Wiem, że na xboksie możesz normalnie napisać do gracza, nie wiem jak na PC/PS4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majsterzyna: mi wczoraj po 5 spotkaniach udało się trafić gościa który też to robił i chciał współpracować. Z początku pewności nie miałem bo nie odpisywał ale zaczął miejsce robić jak podałem do ibry. Strzeliliśmy sobie po tyle co brakowało wszyscy zadowoleni.