Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kardig:

Powiedziałbym, że to raczej było za polem malinowskiego xD.


Oj nie, sporo ludzi w tym ja było rozbitych w okolicy, a nawet dalej.
Swoją drogą to niezbyt fajnie tak ludziom całą noc dudnić.
@Gumaa: a kiedy przyjechałeś? ja w czwartek po południu i się rozbiłem dosłownie za namiotem kryszny na pagórku (teren Malinowskiego). Ludzie jeszcze w piątek się tam rozbijali, tyle, że noże musiały iść w ruch, bo krzaki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@riseno: przyjechałem w środę południu i wszędzie były porozwieszane taśmy. Sobie rezerwowali całe hektarowe pola (,)
Potem z czasem ludzie im już to przedstawiali albo wbijali na "ich" teren.
Ale szczerze mówiąc ja byłem pierwszy raz więc trochę byłem zdezorientowany i może przegapiłem.
@Gumaa: te taśmy to były wyznaczone pola na namioty xD przeważnie jakieś kwadraty i jest to po to, żeby każdy miał tam jakąś prywatność i żeby nie były rozstawiane namioty na namiotach
@Tomek233: to w drugą stronę u mnie na szczęście tak źle nie było ;D

@Gumaa: @riseno: obok nas wydzielili sobie pole bo znajomi przyjeżdżali aż do soboty a chcieli być obok siebie. Reszta argumentów to jest xD chcesz wyjść z namiotu na drogę, albo o zgrozo wrócić w nocy i musisz omijać te zasieki xD
@Gumaa: no chyba Tobie tak ktoś wmówił. Ja rozbiłem 2 namioty, też gdzieś w pobliżu taśmy, ale nikt nawet nie przyszedł i nie mówił, że to jego miejsce. w późniejszym czasie okazało się, że sąsiadów mieliśmy bardzo spoko. z resztą jakbyś się przyjrzał to cały Woodstock był, jest i będzie #!$%@? tymi taśmami, ale to nie oznacza od razu, że ktoś sobie "zajął" miejsce.