Wpis z mikrobloga

#priorityline #gearbest #dpd czy ktoś z kupujących na gearbest mających wysłany towar 9 lipca DPD i status od 14 lipca w bud zakładał ktoś już spór na paypal czy czekacie na deadline ? Bo mnie nie widzi się czekać kolejny miesiąc plus dni na rozpatrzenie o ile PayPal odda kasę bo na ruszenie się tej partii przesyłek raczej nie ma co już liczyć
  • 20
  • Odpowiedz
@Andczej: szacowany czas do 18 dni było więc mogli tam napisać że do 60 ale mniejsza o to bo nie takie było pytanie i schowaj to xddddddd bo to takie śmieszne że ... jeżeli nie masz odpowiedzi na moje pytanie to bez odbioru
  • Odpowiedz
  • 0
@Andczej
@Qkret ale z tymi wysłanymi 9 lipca (m. in. do mnie) ewidentnie jest coś nie tak bo dochodziły ludziom wysłane nawet dwa tygodnie później. Najgorsze że wybrałem przelewy24 "bo co może pójść nie tak" i za miesiąc #gearbest może kazać się cmoknąć
  • Odpowiedz
ale z tymi wysłanymi 9 lipca (m. in. do mnie) ewidentnie jest coś nie tak bo dochodziły ludziom wysłane nawet dwa tygodnie później


@mepps: od lat jest to normalna sytuacja i było tak już wiele razy, albo dojdzie później albo nie

@Qkret: usuń konto zielonko bo masz tu konto tylko po to żeby spamować o jednym, a po zakończeniu akcji zapomnisz o koncie, gardzę takimi jak ty
  • Odpowiedz
@Andczej: Dawanie je...nia o jakies konto, ktore i tak zbanuja za multi ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tu nie chodzi o czekanie, bo np ja moge poczekac, ale o zero info od GB czy to ruszy czy nie. Kasa zamrozona a ceny telefonow ciagle leca w dol, we wrzesniu pewnie bedzie juz 40$ taniej.
@Qkret: Napisalem do PP, czekamy teraz na odpowiedz GB. Teraz moge sobie
  • Odpowiedz
bo np ja moge poczekac, ale o zero info od GB czy to ruszy czy nie.


@Rumuncajz: usiądź na spokojnie i zastanów się skąd oni to mają wiedzieć

Kasa zamrozona a ceny telefonow ciagle leca w dol, we wrzesniu pewnie bedzie juz 40$ taniej.


przecież zgodził się na to ryzyko kupując z wysyłką z chin takim typem wysyłki
  • Odpowiedz
@patrykpatryk82: serio czy piłeś coś?? sprawdź temat zanim skomentujesz jakie parę dni ? Kupione 6 lipca wysłane 9 lipca mamy aktualnie 6 sierpień więc prawie 30 dni a od 14 lipca siedzi w bud bez odprawy więc o czym ty mówisz zmień dilera lub nie udzielaj się po pijaku .... Serio jeżeli 30 dni to dla ciebie parę dni to nie wiem w jakim wymiarze żyjesz sprawdź info każdy z tą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Qkret: ale ty zielonka jesteś żałosny XDDDD usuń już konto

Dzbanie wybrałeś wysyłkę która może iść 60 dni to czekaj i przestań spamować wszędzie gdzie się da, logiczne że każdy ma cię w dupie bo jeszcze nawet nie jest blisko do 60 dni.
  • Odpowiedz
@Qkret: dzisiaj mi odpisali że czekają na odpowiedź z DPD, napisali żeby czekać i jak dojdzie postarają się jakoś zrekompensować za to przedłużenie:

From the feedback with our colleague the package delay dues to the clearance .
We will compensation you the delay after you receive the package .
  • Odpowiedz
@Andczej: a można to jakoś zweryfikować w DPD? na 1 tracking jest tylko coś takiego:

Last vessel Poland Query takes : 1652 MS

2019-07-06 11:33:17 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana


First vessel Query takes : 1562 MS

2019-07-14 18:00:33 Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.
  • Odpowiedz