Wpis z mikrobloga

Drogi Czytelniku/Czytelniczko, pozwól, że opiszę kilka Twoich cech: jesteś osobą otwartą i dość inteligentną, chętnie dowiadujesz się nowych rzeczy o świecie i mimo pewnych trudności życiowych radzisz sobie nieźle. Zazwyczaj jako osoba uważna i zorientowana na cel starasz się działać efektywnie. Jesteś oddany/a w miłości i liczysz na to samo z drugiej strony. Udało mi się? Choć trochę?

W tym miejscu przychodzi pingwin Skipper i woła “Kowalski! Analiza sytuacji!”. Pisząc te cechy starałem się pisać możliwie ogólnie, to znaczy tak, żeby jak najwięcej osób mogło się utożsamić z tym opisem. Choć zapewne nie opisuje on Ciebie w 100%, mogłeś/aś odnieść wrażenie, że w dużym stopniu do Ciebie pasuje (chyba że mi nie wyszło, to wtedy hańba mi). Efekt ten nazywa się efektem horoskopowym i polega na uznaniu za bardzo trafny opisu swojej osobowości, który w rzeczywistości opisuje (lub chcielibyśmy, żeby opisywał) znaczną część ludzi. I tak oto zagadka horoskopów, a przy okazji również wróżbiarstwa, się - mili Państwo - wyjaśnia. Nie będę w tym miejscu silił się na przewidywanie przyszłości, skoro i tak mi już nie uwierzycie. Mam przynajmniej taką nadzieję.

[Wróżbita Marek]
_______________________
Nasz tag: #odmienbyc
Nasz fp na fb
#magia #psychologia #ciekawostki
OdmienByc - Drogi Czytelniku/Czytelniczko, pozwól, że opiszę kilka Twoich cech: jeste...

źródło: comment_6iJHnpM8pDd8m5wjQmgnLI6B16GWGKD7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tg1310: w tym miesiącu będziesz miał okazję poznać miłość swojego życia. Bądź przygotowany, by nie przegapić tej okazji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwróć również uwagę na relacje rodzinne - mogą być jeszcze bardziej takie same, jak były. W finansach nie przewiduję większych zmian - dalej mniej niż 10k netto.
  • Odpowiedz