Wpis z mikrobloga

Ostatnio coraz mocniej mnie to wszystko #!$%@?.. Gównopraca, samotność, zazdrosc jak widzę piękne pary, brak perspektyw, porządnie ładnych dziewczyn które nawet na mnie nie spojrza, wolne spędzane grając w gówno gry z rocznikow 2000-2005 bo nowszych mój toster nie uciagnie a reszta wolnego czasu patrzenie w ścianę i spanie.. To #!$%@? się nasila coraz mocniej i mocniej.. To nie życie to wegetacja. Myślę żeby samotnie pojechać sobie w Tatry bo nikogo nie mam ale będę się czuł jak #!$%@? samemu... No i musiałbym wykupić osobny przedział w pociągu bo pewnie trafiłbym na lodne julke z normikiem i #!$%@? by mnie albo Jeszcze by się śmiali że mnie..
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321: Kup se cos, lubisz gierki kup se playstation, graj online, poznasz ludzi, polubicie sie, bedziesz mogl sie spotkac IRL. Zrob se jakas przyjemnosc, nie lam sie, po kilku latach zwiazku wiecej z tego wad niz zalet mirek i naprawde do szczescia ci to niepotrzebne, a seksy se mozesz kupic albo tinder. :)
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: no to sa takie proste rzeczy, zrob se przyjemnosc, kup se sprzeta, pograj w gierke - i tak to robisz. Mowie Ci, popykasz online i zaraz sie nawinie kilku znajomych. Wtedy wbijasz na gierke i juz wchodzisz nie tylko do gry, ale tez do tych ziomkow. Potem te znajomosci po jakims czasie sie przenosza do reala. Ja tak zrobilem, bo mi przyjaciele sie porozjezdzali po wiekszych miastach i zostalem
  • Odpowiedz
@ale_prostak: no wiem to szara myszka by musiała być. jestem przegryw i nie kryje się z tym tutaj jestem anonimowy więc piszę jak jest w szkole mnie bili, stary jak wracal po pijaku to trzaskal mnie pasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)mam zepsuta psychikę, przegrałem życie.
  • Odpowiedz