Wpis z mikrobloga

Halo #rozowepaski pomóżcie mi kupić #buty :<
Idę w sobotę na wesele i nie mam żadnych xD
Tzn. mam sandały, ale nie są za wygodne, baleriny się rozwalają, a w trampkach nie pójdę xD
Tylko żeby nie było tak prosto mam kilka wymagań xd
-rozmiar 43/długość wkładki 27,5
-ABSOLUTNIE PŁASKIE, nawet centymetra wzniesienia nie może być, jestem wysoka, a niebieski niższy ode mnie
-najlepiej stacjonarnie :( ale bez babki mówiącej niech pani przymierzy te 40, duże wypadają
-żeby nie kosztowały milionów monet, tak stówę maks jestem w stanie wydać

Czy któraś wysoka dziewczyna ma jakiś sprawdzony sklep do polecenia? Zazwyczaj kupowałam w Deichmannie, ale wszystko wymiecione. Na allegro nie mam żadnego godnego zaufania sklepu, o CCC opinie są średnie, a dodatkowo bardzo rzadko mają mój rozmiar. Bonprix oferuje niby 43, ale wkładka ma chyba z 25 cm. A może ktoś chce mi sprzedać? xD
#pytanie #modadamska #problemywysokichludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) otaguję jeszcze #poznan, może ktoś zna tutaj jakiś sklep stacjonarnie
  • 23
  • Odpowiedz
@Trashq: nie chcę na męski, chcę jakieś ładne ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż kiedyś mi się udało jakieś ładne męskie półbuty dostać, w sumie chyba nawet jeszcze je mam, więc mam kolejną awaryjną parę. Wzrostu 183 cm mam.
  • Odpowiedz
Ja bym szukała w jakiś „ekskluzywnych” sklepach obuwniczych. Teraz są fajne wyprzedaże, wiec możesz coś upolować. Na necie podobają mi się buty w Zapato, ale warto pochodzić po tych typu Venezia, Ryłko pomierzyć
  • Odpowiedz