Wpis z mikrobloga

Czy ktoś coś zamawiał z banggood w okolicach polowy lipca z wysyłką ok. 20 lipca niby #pdm ? Mój #tracking zaczyna się na 48, niestety od 20 lipca żadnej zmiany statusu, a po screenach widzę, że u wszystkich po kilku dniach było widać jakiekolwiek ruchy. Czy ten tracking się aktualizuje na bieżąco czy statusy będą dopiero po przyjściu do Europy jeśli to kiedykolwiek nastąpi? #banggood
S.....n - Czy ktoś coś zamawiał z banggood w okolicach polowy lipca z wysyłką ok. 20 ...

źródło: comment_heRjnfXlaMR8ZH982vPaGpKkF4Q1RcVY.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@tk87 ok czyli trzeba czekać. Widzę że status pojawienia się w UK pojawia się dopiero po około miesiącu od wysyłki więc jeszcze trochę czasu jest, martwił mnie jednak brak statusów typu Hong Kong czy Shenzen które powinny być po kilku dniach ale może one pojawiają się z opóźnieniem razem z tym z UK. Nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić na BG. Z Gearbest po tym czasie przesyłka była już u mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Papaya pisałem do nich, twierdzą że wysłali. Zamówienie z 13 lipca więc trochę słabo. U Ciebie kolejne statusy są już po kilku dniach a u mnie cisza. Zamawiałem OP7 czerwonego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Papaya no tak się domyślałem ale miałem nadzieję że się po prostu statusy nie aktualizują na bieżąco. Póki co dzięki za pomoc, mam nadzieję że się ruszy niedługo.
  • Odpowiedz
@Papaya: Mam identycznie, trakingi spoza BG podają date wysyłki z HK 21.07 w aplikacji BG w trakingu jest podobnie i to ostatnia informacja trackingowa z BG, jednak podana data w informacjach o przesylce jest z dnia 26.07. Od 29.07 w sortowni w UK wedlug swiataprzesylek czy innych. Pierwszy i chyba ostatni zakup na BG jesli to ma tak wygladac.
  • Odpowiedz
  • 0
@KrKOP teoretycznie BG nie jest tu niczemu winien, jedynie tym że na całą sprawę z przesyłką i mają #!$%@?, winowajca jest świat przesyłek który obsługuje te paczki
  • Odpowiedz