Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie ode mnie.

1) Chyba pierwszy raz to piszę, ale Wojtkowski dziś bardzo fajnie zagrał. Bardzo się starał, dużo biegał, dużo walczył. Wreszcie to fajnie wyglądało.
2) Nikt jeszcze nie napisał, ale Silva to będzie nasza gwiazda. Gość jest jak perez. Powoli przesuwa się bo boisku, ale jest cały czas pod grą. Jak wszedł Vukan i miał z kim grać to zaczęło to super wyglądać.
3) Mak jak na razie słabo, strasznie mu odcinało głowę i niebezpieczne ślizgi robił. Nie wiem czy nie lepiej by grał jako LO, bo niestety ale dośrodkowania jak na razie nie wychodzą.
4) Paweł Brożek klasa sama w sobie. Tak jak kiedyś pisałem, powinien grać na 10, bo do kombinacyjnej gry z nowymi graczami będzie bardzo dobrze pasować.
5) Taki offtop, współczuję Silvie i Czuce gry z tak drewnianymi kolegami, jak widziałem jak machali rękami na czystych pozycjach, albo jak próbowali pograć na 1-2 kontakty to aż mi ich żal było.
#wislakrakow
  • 8
  • Odpowiedz
@goras: No właśnie po poprzednim meczu Silva przypominał mi Pereza. Okazuje się, że to nie były halucynacje. A jeśli- to zbiorowe.

Ja bym jeszcze skomentował grę Niepsuja. Tak asekuracyjnej postawy dawno nie widziałem. Wszystko do tyłu albo do boku byle bezpiecznie. Coś tam ewentualnie wrzuci na pałę gdy już go odetną od możliwości podania po ziemi na 10 metrów.
Nie wiem, flaszkę niech mu postawią albo wezmą na dziwki. Albo
  • Odpowiedz
@goras: Brożek powinien mieć 3 asysty.
Śmiałem się, że Silva to zaraz odleci, ale rzeczywiście mimo, że nie biega to bardzo mądrze się przesuwa i wystawia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gascoigne: niepsuj nie za bardzo miał z kim grac. Jak już mu dali jakaś piłkę to najczęściej długi przerzut po którym był sam na 2 gości. Wydaje mi się że jak na razie nie potrafią go dobrze wykorzystać bo motorykę gość ma świetną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bohme: pisałem bardziej na podstawie wszystkich meczów.
Kilka razy poszła klepa i już był na ok.10 metrze i panika, wycofanie, krótkie podanie...

Pamiętam, że nawet się wyróżniał w poprzednim klubie. Chyba przeciwko nam miał dobre mecze więc czekam spokojnie aż się rozegra i zaaklimatyzuje.
  • Odpowiedz