Wpis z mikrobloga

Chce trochę przycebulić kupując mi 9t nie z polskiej dystrybucji bo to kwota 1600zł. Początkowo byłem zdecydowany na zakup w proline (1350zł), ale czytając jak u nich jest traktowany klient i ogólnie gwarancja to odpuściłem. Myślałem o zakupie z chin a konkretnie z gearbesta. Głównie chodzi mi o gwarancje i jej w miarę ogarnięta realizacje bo zakładam, że jeśli chodzi o polskie sklepy poza oficjalną dystrybucją to jest to loteria. No chyba, że ktoś zna polski sklep godny polecenia, który ma w miarę rozsądne ceny.
#xiaomi
  • 4
@Ver0s: Ja kupiłem dziś z gearbest, ogólnie to polecam. Kupuję elektronikę z Aliexpress i Bangood ale to z Gearbestem nigdy nie miałem problemów i była szybka dostawa. Jeśli jesteś zapisany do newslettera Gearbestu to możesz wyrwac mi 9t za coś koło 1090zł
@k__d: na mail była rozsyłana promocja na mi 9t (64 GB tylko, ale w dobie chmur to dla mnie wystarczająco) za 1090, niebieska lub czarna wersja. Warto się zapisać może jeszcze dostaniesz kod, jeśli nie to sprawdź na peper.pl czy nie ma promocji bo ostatnio jakieś się pojawiały i gdyby nie ta z maila to bym brał z którejś z pepera