Wpis z mikrobloga

Prawdziwy Meksyk, to Meksyk pod Biedronką i Zodiakiem. Pedro biegający po rowach. Opalający Jajora ze szlugów i rąbiący drzewko za 2 dychy. Poranny gniot pod sranie, gdy biega przy torach z piwerkiem, po ktore stał już przed otwarciem.
Prawdziwy Czarny to tołdi Kononowicza, a nie marionetka reżyserów.
Co te Srawki zrobili z tym Menelem.
#kononowicz #freeandrzejjaroslawski #menel #toldi #patostreamy
Rychu_Bychu - Prawdziwy Meksyk, to Meksyk pod Biedronką i Zodiakiem. Pedro biegający ...

źródło: comment_QPz5bILIbqyIWKDz7mQGgU6KE6srr4y1.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@ACE41: Antydepresanty jeśli brał to raczej po odstawieniu alko żeby zniwelować trochę skutki abstynencyjne.
Zusowska renta tak jak pisałem to nie pół roku tylko w jego przypadku 5 lat przepracowane. Także zusowskiej na pewno by nie dostał. Zresztą myślisz że to tak szybko wszystko trwa?
On do maja chlał więc na bank nic nie załatwiał bo miał wy.ebane. Teraz mamy sierpień, myślisz że ta cała machina biurokratyczna tak działa szybko?
Moim
  • Odpowiedz
@dizel81: Dlatego powtarzam- jeśli chcesz wyrobić żółte papiery dla swojej wygody jest to możliwe w Polsce. Wystarczy mieć znajomego psychiatrę, który wyda też instrukcje jak postępować. Jemu to nawet wygodniej mieć żółte papiery, całe życie będzie się bawił i nie będzie odpowiadał za nic .Antydepresanty mógł brać od maja to była podstawa do dalszych czynności,udokumentowana w karcie leczenia. Z resztą tak naprawdę to nie wiesz czy on od dłuższego czasu się
  • Odpowiedz
@ACE41: moim zdaniem gadasz bzdury, albo sam jesteś nasłany przez menela żeby tutaj tą jego bajkę uwiarygadniać. Bez obrazy, ale po tym co piszesz, tak mi to wygląda.
  • Odpowiedz
@dizel81: Człowieku ale co ja mam uwiarygadniać skoro on nigdzie nie podkreśla, że ma żółte papiery?
To tylko moja teoria, a cofniętym w rozwoju żulem gardzę tak samo jak innymi atencjuszami.
Gdyby nie stworzył go Kononowicz to dalej waliłby w gaz z bezdomnymi i innymi żulami.
Gość stał sie nagle bezkarny to mówię jak jest wg mojej teorii, to ten sam poziom co Tiger Bonzo.
Nie musisz się zgadzac z mim
  • Odpowiedz