Wpis z mikrobloga

W Wolt jest już dostępny McDonald's w dostawie (przynajmniej w Warszawie, nie wiem jak inne miasta), cena dostawy jak w Uber Eats - 9,99zł. Zamiast ciapatych wspieracie Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na plus że zamiast frytek można wybrać ziemniaczki w powiększonym (w Uber Eats z jakiegoś powodu nie). Możliwe że odwiedzi Was @Brajanusz_hejterowy , korzystajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie plusem Wolta w stosunku do Uber Eatsa jest to że obsługuje większy zasięg, co niestety przekłada się na większy koszt dostawy (czasem nawet 11zł), ale jak zamawiacie ze znajomymi, a chcecie jedzenie z ulubionej knajpy to wychodzi spoko.

Kod na 3 darmowe dostawy (lub jeśli dostawa jest wyższa niż 5,99zł to pomniejsza o tę kwotę) dla nowych - DLANOWYCH

Ogólnie moje doświadczenia z Woltem są na plus, milsza obsługa w helpdesku. Czasami jak opóźniona dostawa będzie to jest szansa że dostaniecie kod zniżkowy na następne zamówienie.

#wolt #mcdonalds #ubereats #warszawa
  • 9
@keyoo0: W sumie nie wiem, najwięcej jak zamawiałem to było 4km w linii prostej, 5km drogami. Wyszło wtedy 10,99zł. Na Uber Eats nie byłem w zasięgu tej knajpy, a na Wolcie już tak. Ale 23km to trochę dużo już xD