Wpis z mikrobloga

Promocje w Tesco.
Biedni Polacy rzucają się na nie jak wygłodniałe zwierzęta.

Kilka dni temu.
Papier toaletowy tańszy o 30%, czteroosobowa rodzinka idzie sprawdzić cenę dla pewności. Jest w promocji. Ojciec - głowa rodziny - podejmuje strategiczną decyzję (stałem obok, więc słyszałem wyraźnie): Bierzcie 10!
Rodzinka rzuca się na półkę, żeby wybrać resztki papieru, Ostatecznie odchodzą z sześcioma czy ośmioma paczkami gównianego papieru (jak dla mnie 2 razy cieńszy niż ten z Rossmanna).

Wczoraj.
Pracownica Tesco podjeżdża pod lodówkę z promocjami. Stare baby, dziadki i może ze dwie osoby w wieku ok. 30-40 lat rzucają się na paletę jak sępy. Pracownica stara się wypakowywać rzeczy na półki, ale udaje jej się złapać może co dziesiąty produkt, resztę w locie wyłapują sępy. Podnoszą skrzynki, żeby zobaczyć, co jest pod spodem. Pracownica w końcu mówi im, żeby dali jej wyłożyć towar - zapomnijcie. Dobrze, że wyszła z tego cało.

Dziś.
Promocja 30% (tak mi się wydaje) na prześcieradła czy pościele. Schodzą po 17 złotych. Janusz podjeżdża wózkiem i ładuje 20 pomarańczowych prześcieradeł, dokłada jeszcze kilka innych. Mina zadowolona, jakby właśnie dorwał ostatnią cebulę w Wenezueli. Ludzie pędzą alejką. Starsza babka nie nadąża, mówi głośno (nie wiem po co ani do kogo), że chyba po te prześcieradła biegną, bo są po 17 złotych. Po 17 złotych - dodaje. I pędzi za ludźmi.

#tesco #cebula #patologiazewsi #patologiazmiasta #polska
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ravau można kupić 2 w 1 do małej łazienki.
Sedes z bidetem.

Ja natomiast ogarniam dwójkę zawsze przed porannym prysznicem, więc bidet się tylko partnerce przydaje.
  • Odpowiedz
Czteropak mi na kwartał starcza odkąd mieszkam sam. Jak jeszcze miałem żonę to co dwa tygodnie schodziła taka paka xD


@smk666: nic dziwnego, że żona uciekła jak nawet nie podcierałeś porządnie dupy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz