Wpis z mikrobloga

który zrobił karierę na plagiatach


@Lardor: Wziął jakieś disco-gówno i przerobił je na diament muzyki nieosiągalny przeszłym, obcenym i przyszłym cywilizacjom typie. Szkalujesz Martyniuka bo ty, twoja rodzina i twoje miasto to gówno!!!1111
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@kontonr77 aha no nie powiedział bym, że moje miasto to gówno choć idealne też nie jest. To fajnie masz w życiu nawet mnie nie znasz o już oceniasz...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kontonr77 oceniam gwiazdy w końcu są wzorami do naśladowania. Staram jedynie w życiu nie krytykować szarych ludzi, chyba że mi za skórę wejdą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@kontonr77 w końcu osoba publiczna musi być gotowa na opinię innych tak? A opinia nie musi być tylko pozytywna więc nie rozumiem twojego płaczu jak ci się nie podoba to nie komentuj mojego gniota i tyle
  • Odpowiedz
@Lardor: tak było. Disco polo powstało przede wszystkim dzięki napływowi płyt i kaset z zagranicznymi piosenkami do Polski. Na Podlasiu jego początki wiążą się z otwarciem małego ruchu granicznego między Polską a ZSRR (rok 1985 albo 86) - ludzie odwiedzając rodziny kupowali jednocześnie w drugim państwie różne rzeczy, w tym płyty, i tak powstało wiele coverów rosyjskich piosenek znanych dziś jako utwory disco-polo ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz