Wpis z mikrobloga

@Floyt: A gdzie beka z socjalistów i roszczeniowców? Gdzie darmówki na golarki, mydła, bo trzeba się myć i golić? One jeszcze chcą by antykoncepcja była za darmo, ale tylko dla kobiet. No a można nie uprawiać seksu, jak się nie dorosło...
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: To wysokie obcasy. Tam jest od #!$%@? #!$%@?ętych roszczeniowych feministek. Wczoraj się srały z bólu bo ktoś krytykuje że są grube xD. Dobry lolcontent tam jest, polecam.
  • Odpowiedz
@atomicautism: Rynek dyktuje ceny. Z jakiej racji jedna grupa ma być uprzywilejowana nad inne? Mi nikt nie daje dopłat na maszynki do golenia mordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Floyt: Skoro rynek decyduje, to znaczy, iż to kwestia organizatora. Jak się nie sprawdzi, to wolny rynek go odrzuci.

Z jakiej racji jedna grupa....

Czy wydaje ci się, że wolny rynek polega na dyktowaniu przedsiębiorcy, co ma robić, a czego nie? Centralne, komusze sterowanie ci się zamarzyło? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: jedno i drugie jest artykułem higienicznym, i pierwszej potrzeby. Skoro facet może się nie golić (choć niektórzy chociażby z racji pracy nie mogą sobie na to pozwolić) to ty możesz chodzić z psiochą lejącą krew po nogach, albo zatkać sobie papierem toaletowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale wiadomo, "równouprawnienie" wg kobiet. Facetowi artykuły higieniczne nie są niezbędne, bo to nasza fanaberia i możemy bez, wam
  • Odpowiedz
@Floyt: pracę można zmienić, okresu się pozbawić nie (tzn można, ale niezdrowymi sposobami). Przycięta broda jest uznawana za estetyczną i nikt nie będzie się krzywił na widok brodatego faceta, a na zakrwawioną kobietę jak najbardziej. A jak myślisz że srajtaśma zadziała, to widać że baby widziałeś tylko na obrazku.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka:

to widać że baby widziałeś tylko na obrazku.

Jestem gejem, więc mnie wasze wadżajny tak interesują jak zeszłoroczny śnieg, więc twój pocisk na jpg jest tak celny jak dzik w sosnę, bo ja was nawet na obrazkach oglądać nie chcę.

pracę można zmienić,

Nie zawsze.

okresu się pozbawić nie (tzn można, ale niezdrowymi sposobami).

Czyli można.

Przycięta broda jest uznawana za estetyczną

Kwestia gustu.

nikt nie będzie się krzywił na
  • Odpowiedz