Wpis z mikrobloga

tak sobie poczytałem co piszą angole o #kubica

1. fani Pana Kierowcy są jacyś dziwni, szerzą teorie spiskowe o różnych bolidach
2. o GP Niemiec, w którym Kubica jechał bolidem gekona i wygrał z nim nie warto rozmawiać, bo bolid, którym jechał Kubica "lepiej się spisywał" (xD).
3. zdjęcia że bolidy się różnią to nie dowód, że bolidy się różnią
4. to, że kierowcy przyznają że bolidy zbierają całkiem inne dane w różnych konfiguracjach to też nie dowód
5. wideo, na którym bolid samoistnie skręca w lewo i kierownica się trzęsie jak w corsie z niewyważonymi kołami od 15 lat to też nie dowód
6. to, że clare powiedziała, że bolidy są takie same jednak jest dowodem na to że się nie różnią
7. ale za to w treningach gdy clare mówi, że będą testować różne pakiety, to to nie jest dowód że bolidy się różnią
8. w GP niemiec Kubica był ostatni, był szybszy tylko od SC i punkt mu się nie należy. (więc gekon chyba w tym wyścigu nie startował)
9. #sirotkin jest lepszym kierowcą niż Kubica (ale to nie wina clare, że wybrała Kubicę z 10M ojro zamiast 30M ruskich ojro)
10. nawet wg "ekspertów" to normalne, że na przestrzeni tygodnia róźnica pomiędzy kierowcami wzrasta o 1.2s

#f1 #powrutcontent
  • 9
  • Odpowiedz
6. to, że clare powiedziała, że bolidy są takie same jednak jest dowodem na to że się nie różnią


@puzno: Ale to nie tylko angole tak mówią/piszą.
  • Odpowiedz
@puzno: Ad.6 no chyba są skoro pan kierowca twierdzi, że są takie same. Ja wiem, że każdy by chciał widzieć Roberta walczącego o punkty, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że odstaje od nowego pokolenia kierowców.
smutny_przerebel - @puzno: Ad.6 no chyba są skoro pan kierowca twierdzi, że są takie ...
  • Odpowiedz