Wpis z mikrobloga

@vieniasn: pale dość dużo, często, na 30-50W, nie używam żadnych kontroli temperatury itd. ale na pewno chce coś na własne akumulatory. Sprawa wygląda tak, że mam już aegisa solo z atomizerem z zestawu (cerberus), ale kupiłem sobie atomizer dead rabbit rta. Mogę sprzedać aegisa i cerberusa i kupić sobie coś innego do dead rabbita, ale nie wiem czy jest sens. Solo mi pasuje, ale chciałbym może coś na dwa aku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrrrcn: jak palisz na małej mocy to po co kombinować. I tak pewnie daje radę cały dzień. Ja używam na 2 Aku, ale tylko w domu. W kieszeni to już za dużo do noszenia. Latem szczególnie. Jak już masz to chyba nie warto zmieniać.
  • Odpowiedz
@mrrrcn: mam VooPoo Drag V2, wcześniej leciałem na Smoant Cylon. Nie żałuję przesiadki:
+ fajny soft z możliwością ustawień krzywych grzania z poziomu PC
+ długi czas działania na bateriach, przy dość intensywnym paleniu na ~45W nawet do 3 dni
+ dobrze leży w dłoni, świetnie wyważony nawet przy potężnych parownikach (TFV12 Price here)
- czarna obudowa bardzo szybko się ściera
- klapka od baterii potrzebuje czasu aby się "ułożyć", na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrrrcn: zawsze można przełożyć akumulator. Ja mam Teslę Punk 220W i noszenie jej to jest dramat. Ona z atomizerem chyba z pół kilo ma
  • Odpowiedz
@mrrrcn: @vieniasn: ja mam wismeca rx3 duala i jest podobnych gabarytów co mody na 1 akusa, a właśnie zależało mi na minimalizmie. Wcześniej używałem małego pico i różnica jest niewielka.
  • Odpowiedz