Wpis z mikrobloga

Mało mnie obchodzą jakieś przeróbki laski 3/10, ale trudno przejść obojętnie nad tym jak ten portal traktuje użytkowników wśród których jest tak wielu fajnych ludzi, którzy się tu udzielają i współtworzą ten portal. I to od wielu lat. Bo to jedynie Wy i Wasza aktywność jesteście tu wartością dodaną. Wychodzi na to, że bana można dostać tu za cokolwiek co mali bożkowie z zakrętu uznają za słuszne i co ich zapiecze.
Ta typiara to już wszelkie przegięcie, tępa dzida lvl9999 - widziałem tu jej różne wypowiedzi i afery i nie rozumiem jak ktoś tak ograniczony intelektualnie może pełnić funkcję którą pełni na portalu z tysiącami użytkowników.
Mogę Wam dać jedną radę - nie ma sensu z nimi walczyć w dotychczasowy sposób bo to niczego nie zmieni, jedyne co powinniśmy robić to totalnie ich ignorować - przestańcie spermić do tego konia i dawać jej atencję, wrzucać zdjęcia/memy z astronautą i innymi, odpowiadać na wpisy ich i oficjalnego konta, uczestniczyć w akcjach organizowanych przez portal - totalnie ich ignorujcie, każdy niech to sobie sam oceni ale moim zdaniem to nie są fajni ludzie którzy są niezbędni dla tej społeczności co potwierdza się z każdą aferą których były już tu setki.
Z fartem mordeczki.
ps.nie mam multikonta i nie planuję samobójstwa
#afera #aferamadonny #oswiadczenie
n_rostova - Mało mnie obchodzą jakieś przeróbki laski 3/10, ale trudno przejść obojęt...

źródło: comment_mOBwbkaoVmX88OwkAkpaFERvzd99lodw.jpg

Pobierz
  • 17
@TemereNomine: najwięcej udzielałem sie na strims.pl
podsuwałem dużo pomysłów na usprawnienie tego portalu.
ale zawsze znalazło sie kilku przygłupów którym NOWE
funkcje przeszkadzały, bo: "co za dużo to niezdrowo".
oczywiście admini zawsze wolą słuchać przygłupów.
@Nightmare16 nie oszukujemy się strims było poprostu #!$%@?, 95% ludzi przegląda główną bo to zlepek "najlepszych rzeczy z każdej kategorii"
Ważny jest ten element nieznanego i niespodzianki a nie jakieś sprecyzowane tematycznie strumyki.
Taka prawda.